Ne Diyeceğimi Bilmiyorum…

Hani insanın takılır ya boğazına bir yumru konuşamaz,cevap veremez, gülemez ağlayamaz.Hasta olmakla olmamak arasındaki ince çizgide gibidir.Bir yerden soğuk kapsa hop yatak döşek yatacak yada bir ıhlamur içince o yumru geçecek gibi gelir insana. Benimkisi hastalık belirtisi olan o yumru olmasa da binevi bir yumru.Umarım anlatabilmişimdir size durumumu.

Peki neden böyleyim?

Kendimi tam buldum derken bu yumru da neyin nesiydi böyle.Ne kadar çay içsem içeyim ne kadar dinlensem dinleneyim geçmiyordu.Sanki daha da sıkı duruyordu orda ben onu yok etmeye çalıştıkça.

Evet,hayatımda yolunda gitmeyen bazı şeyler var biliyorum.Sanki üzerimde bir yük var ve ben onu taşımaktan yoruldum.Konuşmak bağırmak istiyorum fakat yapamıyorum çünkü bu yumru var boğazımda.Sesim çıkmıyor konuşsam kimse duyamaz ki beni.

Susup boyun eğmem mi gerekiyor peki?Uğraşmamam boş vermem mi gerek.Peki bu sırtımdaki ağır yükler ne olacak gün geçtikçe ezmeyecek mi beni bu yükler. Çürütmeyecekler mi omuzlarımı?Ben ses çıkarmadıkça ezilmeyecek miyim altında…

Bu yazıda bir sonuca ulaşamayacağım çok açık.Kafam karışık çünkü.                                                                                                                                                                                                                                                    

skypainterr
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
HİPERDONTİ NEDİR ?
Sonraki
KARA DELİK

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.