>Stray Kids

Son zamanlarda çok popüler olan K-pop şarkılarının sahiplerinden olan, bence eşsiz grup. Üyeler oldukça genç yaşlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor. 2017 de çıkış yapan, orjinal hali 9 kişi olup bir üyenin gruptan ayrılmasıyla 8 kişi kalan STRAY KİDS ‘e bi göz atalım isterseniz.

Daha yakın zamanda tanımama rağmen gerçekten hayran olduğum üyelere sahip burası en başta FELİX’i anlatacağım. Lee Felix asıl ismi olan G.Koreli fakat Avusturalya doğumlu olan 20 yaşındaki bu şarkıcı  rapten  sorumlu ve bu muhteşem kişi gerçekten inanılmaz ince (tiz) ve yüksek notalara çıkabiliyor. God’s Menu de kendini bi hayli bahsettirdi.

Geçelim 2.üyeye Hwang Hyunjin G.Koreli Seul doğumlu 20 yaşındaki şarkıcı rapten sorumludur. Gerek güzel sesi gerek de etkileciyi danslarıyla göz doldurmayı başarır.

3. üye olan Kim Seung-min G.Koreli ve Seul doğumludur. 20 yaşındaki bu şarkıcı vokalden sorumludur. Tatlı kişiliğiyle ve sempatik halleriyle dikkat çeker.

4.üye olan Seo Chang-bin G.Koreli ve Yongin doğumludur . 21 yaşındaki bu şarkıcı  ana rap ve vokalden sorumludur. Sempatik halleri ve sesiyle dikkat çeker.

5.üye olan Yang Jeong-in G.Koreli  Busan doğumlu olan bu şarkıcı vokalden sorumludur . 21 yaşındaki bu isim gerek tatlı kişiliği ve gerekte sahne şovlarıyla dikkat çeker.

6.üye olan Lee Min-ho G.Koreli sanatçı 22 yaşındadır ve grupta rap , vokal ve danstan sorumlu kişidir. Kendi albümünde çıkartan bu şarkıcı samimi tavırları ve sesiyle dikkatleri üzerine toplar.

7.üye olan  Han Ji-sung G.Koreli bu şarkıcı 20 yaşındadır ve kendi albümüne çıkartmıştır. Grupta rapten ve vokalden sorumlu kişidir. Dans şovları ve sesiyle göze batar.

Gelelim son üyeye aynı zamanda grubun lideri olan Bang Christopher Chan G.Koreli ve 23 yaşındadır. Vokal ,rap ve danstan sorumlu kişidir. Videolarında samimi ve komik halleriyle, sahnede ise muhteşem performanslarıyla dikkat çeker.

Son zamanlarda tanıyıp çok beğendiğim grup olan STRAY KİDS övülmeye değer gerçekten.

Genç biri
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hayaller ve fazlası

Hayaller ve fazlası

Sonraki
Okunması Gereken 5 Kitap

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.