Karışık 5 Dizi Önerisi

Özellikle bu karantina döneminde sıkılıp izleyecek şeylere ihtiyaç duyuyoruz. Çekimler yapılamadığından yeni sezonlar da gelmiyor. Ben de bu dönemde izleyebileceğiniz karışık türlerde birkaç diziden bahsedeceğim…

1-) Brooklyn Nine-Nine

8.Sezonu yolda olan bu komedi dizisi, zeki ama eğlenceli dedektif Jake Peralta’nın Brooklyn’in 99. karakolunda gerek arkadaşları gerek çözmesi gereken gizemli vakalarıyla yaşadığı maceraları anlatıyor.

2-) Agent Carter

Marvel’s Agent Carter ya da kısaca Agent Carter, ABC tarafından yayımlanan ve Christopher Markus ve Stephen McFeely tarafından tasarlanan Marvel Comics karakteri Peggy Carter’ın Captain America: The First Avenger filminden sonraki yaşadıklarını anlatan Marvel Sinematik Evreni dizisidir. Dizi 1970’li yıllarda geçmektedir.

3-)Stranger Things

Duffer Kardeşler tarafından yönetmenliği, senaristliği ve yönetici yapımcılığı üstlenilen dizi aynı zamanda Shawn Levy ve Dan Cohen tarafından üretilmiştir. Arkadaşlarından dönen Will, bir canavar tarafından kaçırılır. Bu sırada bu canavarın çıkmasına sebep olan küçük bir kız, doğduğu andan beri kinetik güçleri olması için eğitilirken tutulduğu laboratuvardan kaçmaya çalışıyordur. Bu sırada kız Will’ in arkadaşlarıyla tanışınca ortalık karışır.

4-)Modern Family

Modern Family, Christopher Lloyd ve Steven Levitan tarafından yaratılan,23 Eylül 2009’dan beri ABC’de yayınlanmakta olan, komedi tarzında bir televizyon dizisidir. Ayrıca bir “sahte belgesel” olan dizinin bazı sahnelerinde oyuncular doğrudan kameraya konuşmaktadır. Büyük bir ailenin maceralarını anlatan dizinin başrollerini tüm aile oyuncuları paylaşmaktadır.

5-)Henry Danger

Daha çok çocuk-gençlere yönelik olan bu yapım,  26 Temmuz 2014-21 Mart 2020 tarihleri arasında Nickelodeon’da yayınlanan, Dan Schneider ve Dana Olsen tarafından oluşturulan bir Amerikan süper kahraman komedi televizyon dizisidir. Dizi 13 yaşındaki Henry’nin Swellwiew’ın süper kahramanı Kaptan Adam’ın yardımcısı olma hikayesini anlatıyor.

Umarım bu dizi önerilerini beğenirsiniz. Hoşçakalın!

April0133
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Blog yazmak
Sonraki
3 Kolay Yöntemle Yabancı Dil Öğrenme

3 Kolay Yöntemle Yabancı Dil Öğrenme

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.