Hangi Mağazalarda ve Alışveriş Sitelerinde Black Friday İndirimleri Olacak?

alışveriş merkezinde gezen insanlar

Black Friday indirimleri bütün dünyada heyecanla beklemekte. Birçok insan ellerinde alışveriş listeleriyle bu çok avantajlı dönemi kaçırmamak için fırsat kolluyor. Ben de siz bu dönemin fırsatlarını kaçırmayın ve en verimli şekilde değerlendirin diye belli hazırlıklar yaptım. 

Black Friday İndirimleri Olacak Mağazalar ve Online Alışveriş Siteleri

alışveriş merkezinde gezen insanlar

Oysho, Pull&Bear ve Bershka

Oysho, Pull&Bear ve Bershka’da 21 Kasım’da saat 22:00’den itibaren online mağazalarında indirim başlayacak. Cuma günü geldiğinde ise bütün mağazalarında indirimler olacak. Oysho’da her sene olduğu gibi bu sene de tüm koleksiyonlarında %20 indirim bulunacak.

Benetton

Bennetton’da Black Friday indirimleri 22-26 Kasım tarihleri arasında başlayacak olup bütün ürünlerinde geçerli %40 indirim uygulanacaktır. Bu uygulama hem mağazalarda hem de internet sitesinde olacaktır.

Koton

Koton, 22 Kasım Cuma gününden itibaren tüm ürünlerinde %30 indirim sunacak.

Kiğılı

Kiğılı’da 22 Kasım Cuma günü Black Friday indirimleri başlayacak. Yeni sezon ürünleri dâhil olmak üzere %50 indirim fırsatları ve 3 adet ve üzeri alışveriş yapıldığı taktirde artı %20 indirim fırsatı sunmaktadır.

Penti

22-25 Kasım tarihleri arasında bütün ürünlerine %40 indirim fırsatı sunmaktadır.

Silk and Cashmere

Mağazalarda ve silkandcashmere.com sitesinde, ayrıca mobil uygulamasında da hem giyim hem de aksesuarlarda %50 indirim uygulayacaktır.

Beymen

Beymen, 22-26 Kasım tarihlerinde 2 ve üzeri ürün alana %40 indirim uygulayacak.

Miniso

Miniso mağaza ve sitesinde Black Friday’e özel indirimleri Aralık ayına kadar sürecek. İkinci ürüne özel %50 indirim sunacak.

Gizia

Black Friday günlerini başlatan Gizia, 22-26 Kasım tarihleri arasında sezon ve outlet dâhil %20 indirim fırsatı sunmaktadır.

Marks&Spencer

Marks&Spencer, 22 Kasım saat 22:00’den başlayarak marksandspencer.com.tr’de, 23-26 Kasım tarihleri arasında ise bütün mağazalarındaki alışverişlerinde  %30 indirim fırsatı sunmaktadır.

İnci

İnci Deri ise web sitesi üzerinden seçili ürünlerinde %50 indirim sunmaktadır. Bunun da yanında sepette %30 indirim de bulunmaktadır.

GAP

GAP, hem mağazalarında hem de sitesi gap.com.tr yoluyla indirime gidecektir. 23 Kasım 22:00’dan itibaren sitesinde, 23 Kasım’dan itibaren ise tüm mağazalarında ve ürünlerinde %30 indirim yapacaktır.

Mac, Urban Decay ve NYX

Makyaj alışverişi yapmak isteyenler için de indirimler mevcut. MAC ürünlerini 22 Kasım gecesiyle %25 indirime sunacak. NYX ve Urban Decay ise sitelerindeki sepetlerinde %30 indirim imkanı sunmaktadır.

İdil Ceren Yılmaz
Gezegendeki yolculuğunun 24'üncü yılında. Atmosferde başıboş gezen hikayeleri yakalayıp insanlara anlatmak en büyük tutkusu.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Gelmiş Geçmiş En Çok Sevilen 5 Yerli Film Karakteri
Gelmiş Geçmiş En Çok Sevilen 5 Yerli Film Karakteri

Gelmiş Geçmiş En Çok Sevilen 5 Yerli Film Karakteri

Sonraki
Otizmli Çocukları Yuhalayan Veliler, Onları Destekleyen Müdür ve Türkiye’de Eğitim Eşitsizliği

Otizmli Çocukları Yuhalayan Veliler, Onları Destekleyen Müdür ve Türkiye’de Eğitim Eşitsizliği

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.