Golden Retriever Cinsi Köpek Eğitimi

Golden Retriever, altın kürküyle tanınan bir köpek türüdür. Harika bir mizaçları olduğu ve çocuklarla arası iyi olduğu için “dadı köpek” olarak da bilinirler.

Bazı insanlar Golden Retriever’ların çok nazik, sakin bir mizaçları olduğu ve insanların etrafında olmayı sevdikleri için en iyi köpek türü olduğunu söyler.

Bir gün ormanda altın bir köpek belirdi.

Altın köpeğin hikayesi ve maceraları, eğitim sistemi için bir metafordur. Köpek, meraklı ve öğrenmeye hevesli bir bireyi, orman ise bu bireyin öğrendiği okul ortamını simgelemektedir.

Bu bölümde çocuklara okulda nasıl hayvan muamelesi yapıldığı ve meraklarının nasıl teşvik edilmediği anlatılmaktadır.

Golden Retriever, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler köpek türüdür.

Golden Retriever’lar zekaları, sadakatleri ve iyi mizaçları ile tanınırlar. Golden retrieverlar, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler cins oldukları için “Amerika’nın köpeği” olarak da bilinir. American Kennel Club, Amerika genelinde evlerde yaşayan 1 milyondan fazla golden retriever olduğunu tahmin ediyor.

Bu köpeklerin kökeni tam olarak açık değildir, ancak bakımı kolay bir kürk ve diğer av köpeklerine göre daha sakin bir mizaca sahip bir köpek üretmek için bir Tweed Water Spaniel ile sarı renkli bir av köpeği yetiştirerek geliştirildiklerine inanılmaktadır.

https://petegitimi.com/golden-retriever-kopek-egitimi/

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.