Gerilim Dolu Bir Gece : En İyi Gerilim Filmleri Listesi

sinemada en iyi gerilim filmleri
Fotoğraf sahibi: Tima Miroshnichenko (@Tima Miroshnichenko on Pexels)

 Herkese merhaba bugün sizlere gerilim türünde 4 tane film önerisinde bulunacağım. Umarım severek beğenerek izlersiniz 

Haydi Başlayalımmm:) 

 

1.Countdown  

CoCountdownuntdown, bir uygulamadan hayattaki son günlerini yaşadığını öğrenen genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir hemşire, insanların en zaman öleceğini tahmin eden bir uygulamayı indirir. Uygulamada, yaşamak için sadece üç gününün kaldığını öğrenen genç kadın, bu sırada gizemli bir siluetin kendisini takip ettiğini fark eder. Genç kadın, zamanı dolmadan önce peşindekinin ne olduğunu anlayığ, hayatını kurtarmanın yolunu bulmak zorundadır.   

Film Hakkındaki Düşüncelerim : Gerçekten izlerken sizi içine çeken bir film . Ben severek izledim umarım beğenirsiniz . Netlix yapımı bir filmdir .

https://www.youtube.com/watch?v=S6O4iy3Twwo fragmanı izlemek için tıklayınız . 

         

2. Bird Box 

Bird Bird Box - film 2018 - Beyazperde.comBox, peşlerinde olanlardan kurtulmak için gözleri bağlı bir şekilde yola koyulan bir kadın ve çocuklarının hikayesini konu ediyor. Her şey tam beş yıl öncesinde başlar. Başlangıçtan bu zamana kadar hayatta kalmayı başaran Malorie ve iki çocuğu için hayat bu süreçte hiç de kolay olmaz.

Film Hakkındaki Düşüncelerim : Tam bir gerilim filmi olduğunu söylemek isterim izlerken acaba şimdi ne olucak kaçabilecekler mi ?  gibi sorular sordulan bir film .

Gerilim türünü sevenlere öneririmdir . Netflix yapımı bir filmdir .

                                          https://www.youtube.com/watch?v=ObxRCQHsQmE fragmanı izlemek için tıklayınız . 

 

 

3.Awake 

Awake - film 2021 - Beyazperde.comYıkıcı bir küresel felaketin ardından tüm elektronik cihazlar devre dışı kalır. Yaşananlar aynı zamanda insanların bir daha uyuyamamasına neden olur. Sorunlu bir geçmişe sahip olan eski asker Jill, gezegende meydana gelen bu korkunç durumu düzeltebilecek bir anahtara sahip olan tek kişidir. Genç kadın, dünyayı kurtarmaya çalışırken, kendi akıl sağlığını kaybetme ihtimaliyle karşı karşıya kalır.

Film Hakkındaki Düşünclerim :  Her şey nasıl böyle olduğunu sorgulatan anlamaya çalıştığınız bir film . Ben severek izledim umarım beğenirsiz .

Netflix yapımı bir filmdir.

 

https://www.youtube.com/watch?v=toMqaHOfMyE fragmanı izlemek için tıklayınız .

 

 

 

4.Fırtına Anı  

GFırtına Anı - film 2018 - Beyazperde.començ kadın eve yerleşmeye çalışırken Nico’nun gitar çalerken çektiği kasetleri bulur. Bir süre sonra Vera, bir televizyon ve kamera aracılığıyla Nico ile iletişime geçer ve bu sayede küçük çocuğun hayatını kurtarır. Ancak Vera’nın geçmişe yaptığı bu müdahele, onun ve ailesinin hayatının değişmesine neden olur.

Film Hakkındaki Düşüncelerim : İzlerken biraz kafa yoracağınız sizi gerilimlere sokan şaşırtan olayları olan bir film . Umarım izlemekten zevk alırsınız .

Netflix yapımı bir filmdir .

https://www.youtube.com/watch?v=IkW4059j2Zg fragmanı izlemek için tıklayınız .

 

 

Dizi Film
Önceki
hatay medyum yasemin hoca
Sonraki
°•Yeni Bir Gün – Yeni Bir Ben•°

°•Yeni Bir Gün – Yeni Bir Ben•°

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.