Geforce Now Gelecek Yeni Oyunları Duyurdu

GeForce NOW kütüphanesinde katılan Command & Conquer Remastered Collection ile bu hafta hafızalarda bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

GeForce NOW üyeleri 2.0.43 uygulama güncellemesindeki gelişmiş çözünürlük ölçeklendirmesiyle oyunlarını daha da geliştirebilirler. Bu sayede özellik açıldığında, daha iyi görüntü kalitesi için oyunun çözünürlüğü PC, Mac veya SHIELD TV olsun, oynanmakta olan ekranınkiyle eşleşiyor. Böylece sisteminizin Enhanced modunu destekleyip desteklemediğini bu sayfada kontrol edebilirsiniz

GeForce NOW kütüphanesinde bu hafta yayınlanan dokuz yeni oyunu keşfedin.

Büyük Maceraya Başlayın

Kane yaşıyor! Gerçek zamanlı strateji türünü tanımlayan oyun, muhteşem 4K çözünürlükte yeniden düzenlenerek ve buluttan GeForce kalitesinde geri döndü. Bununla beraber üssünüzü kurarken, kaynakları toplarken ve rekabet ederken 100’den fazla görevde iki oynanabilir gruptan, Global Defense Initiative veya Brotherhood of Nod’dan birine liderlik edin.

Yeni modernleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü, bir harita düzenleyici özelliği, bonus görüntü galerisi ve yedi saatten fazla yeniden düzenlenmiş müzik içeriyor. Ayrıca koleksiyon Petroglyph Games’teki eski Westwood Studios ekip üyeleri tarafından Command & Conquer oyuncu topluluğuyla birlikte geliştirildi. Böylece hayranların franchise hakkında bildiği ve sevdiği “oynanması kolay, ustalaşması zor” kalitesini koruyor.

Yeni Oyunlar Sizinle

Yenilenen bir nostaljinin ardından üyeler, Ubisoft’un Riders Republic oyununun “Summer Break” isimli üçüncü sezonuna veya Hunt: Showdown, The Precient Night için en yeni içerik güncellemesine de göz atabilir.

  • Sweet Transit (28 Temmuz’da  Steam’de Yeni Sürüm)
  • Fire Commander ( Steam’de Yeni Sürüm)
  • Blasphemous (Epic Games Store)
  • Command & Conquer Remastered Collection (Steam ve Origin)
  • Genesis Alpha One (Epic Games Store)
  • This Is the Police (Epic Games Store)
  • This Is the Police 2 (Epic Games Store)
  • Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground (Epic Games Store)
  • Roguebook (Epic Games Store)

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

infiluck Gaming
infiluck
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Call of Duty Mobile Yeni İşbirliğini Duyurdu
Sonraki
Nvidia Yeni Nkreatif Sanatçılarını Duyurdu

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.