Call of Duty Mobile Yeni İşbirliğini Duyurdu

Call of Duty Mobile 2022 yılının 7.sezonunda iş birliğe gidiyor. Bu işbirlik Netflix’in anime filmi GHOST IN THE SHELL oldu. Yeni sezon 3 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak. “Yeni Ufuklar Şehri” haritasında, gelecek teknolojileriyle donatılmış ekipmanlarını kuşanarak Motoko’yla ekip olacaklar ve insanüstü düşmanlarla çarpışacaklar.

Oyuncular yeni sezonla birlikte Motoko ya da Batou’nun sibernetik ayakkabıları gibi özel ekipmanları kuşanabilecek. Bununla beraber operatörleri geliştirmek için insanüstü düşmanlarla çarpışacaklar. Ayrıca Yeni Ufuklar Şehri’nde GHOST IN THE SHELL: SAC_2045 özel görevlerini tamamlayarak özel ödüller kazanabilecekler.

Oyuncular, Yeni Ufuklar Şehri’ni istiladan kurtarmak için oyunda daha önce hiç görülmemiş bir düşmanla savaşmaları gerekecek. Yeni sezonda oyuncular, 50 kademelik yeni savaş biletiyle birçok özel içeriği sahip olma şansı yakalaycak.

Call of Duty oyunun 3 Ağustos’ta olacak yeni sezonla birlikte oyuna gelecek yeni içerikler şu şekilde;

Netflix’in GHOST IN THE SHELL: SAC_2045 dizisinden ilham alan yeni fütüristik siber şehir. Aynı zamanda Battle Royale modunda oynanabilir olacak.  Karanlıkla kaplı ve sadece neon ışıklarla aydınlatılan harita, oyunculara yeni ve özel bir savaş alanını beraberinde getiriyor.

Yeni Siber Yazılım yetenekleriyle oyuncular özel değişim ve geliştirmeleri elde edecekler. Oyunda nsanüstü düşmanları yenen oyuncular, maç başına şu yeteneklerden birini kazanabilecekler. Bunlar Siber Beyin, Mercek Sistemi, Siber Beden ve Nörolojik Sistem olacak.

Oyuncular, yeni temalı etkinlikte Kontrol Kurulu’ndaki Togusa’ya yardım edecekler. Bununla beraber ağa bağlanması için haritaya bırakılan ipuçlarını ortaya çıkaracaklar.

Oyunun yeni sezonu ile birlikte birbirinden farklı çekilişler ve paketler oyuncuları bekliyor.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

infiluck Gaming
infiluck
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Casper Excalıbur 9 Farklı Oyuncu Profiline Dikkat Çekiyor

Casper Excalıbur 9 Farklı Oyuncu Profiline Dikkat Çekiyor

Sonraki
Geforce Now Gelecek Yeni Oyunları Duyurdu

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.