Game of Sultans Oyun Rehberi 2020 – Vezir Geliştirme, Taktik, Hile Var mı?

Game of Sultans Oyun Rehberi 2020 - Vezir Geliştirme, Taktik, Hile Var mı?

Games Of Sultans Oyun Rehberi 2020

Muhteşem Yüzyılı gibi tarihi dizilere ilginiz var ise Games of Sultans hoşunuza gidebilir oyunda uygulamak istersiniz diye bazı Games of Sultans Taht-ı Saltanat strateji ve taktikleri sizinle paylaşıyorum. Türkler böyle tarih oyunlarına bayıldığı için sıkça reklamını görürsünüz çeşitli platformlarda. Size Games of Sultans Oyun Rehberi hazırladım, lütfen dikkatle okuyun.

Game of Sultans Oyun Rehberi 2020 - Vezir Geliştirme, Taktik, Hile Var mı?

 Games Of Sultans Önemli Strateji ve Taktikler

Games of Sultans oyununda vezirlerin stratejik bir önemi var. Oyunda toplam 56 vezir bulunuyor. Vezir kazanmanın taktiği ise başarıları tamamlamak ya da etkinlikler sayesinde vezirleri almak. Çeşitli durumlarda vezirlere ihtiyaç duyabilirsin oyunda taktik olarak onları düzenli olarak yükseltmelisin.  X ve A vezirlerini aynı anda yükseltemezsin. Diğer etkinliklerinin etkilenmemesi için uygulaman gereken strateji sırasıyla tüm vezirlerini yükseltmekdir. Tabii ki vezirlerinizi yükseltebilmen için uygulaman gereken strateji vezirlerini sınıflandırmak olacak.

  • X sınıfı : 60 ‘dan fazla yeteneği olan bu özel vezirleri kazanabilmenin stratejisi ya para harcayacaksın ya da etkinlikler yolu ile onları kazanacaksın. X P.Reis ya da C.Colombus güçlü ve nadir karşılaşabileceğin vezirler.
  • A sınıfı : A sınıfındaki vezirlerin 8 yeteneği var ve sana bir arkadaş gibi bağlılar.

Merzif , Hersek , Fazil , Kiliçi ve Yavuz gibi vezirleri destek olabilecek vezirler.

  • B sınıfı vezirleri : A sınıfındaki vezirler ile benzer özellikleri var ancak B sınıfındaki vezirler sana bir arkadaş gibi bağlı değ
  • C sınıfı vezirleri : C sınıfı vezirlerinin 14 den az yeteneği var , 7 özel yeteneği buluyor. Lala , Ahmelek , Hocas C sınıfı vezirlerinden birkaçı.

Games Of Sultan Vezir Geliştirme Taktikleri

Games of Sultans oyununda kullanman gereken en önemli strateji vezir sınıflandırması yaptıktan sonra vezirlerini yetiştirmekdir. Uygulamak zorunda olduğun strateji vezir takımı oluşturman ve vezir takımını yetiştirmen. Merzif , Davut ve Ayas karakterlerini yetiştirmeye öncelik vermelisin. Merzif’in araştırma , siyasi konularda güçlü olmasını istiyorsan uygulaman gereken strateji Merzif’e araştırma,siyasi kitaplarını vermektir. Davut’un askeri konularda uzman olmasını istiyorsan da uygulaman gereken taktik Davut’a askeri kitaplar vermek olacaktır.

Games of Sultans oyununda player 1 ve player 2 olduğunu düşünelim. Her iki player günlük 100 m altın üretiyor. Player 1 topladığı 5m extra altın ile araştırmacı vezirlerini yükseltiyor. Player 2 ise extra altın toplayamadığı için level atlayamıyor. Games of Sultans oyununda güçlü olmanın taktiği daha çok üretmek ve daha çok üretmeniz için izlemeniz gereken strateji de daha fazla altın toplamak. Games of Sultans oyununda güçlü olmanın bir taktiği ise military tarafının iyi olması. Military tarafının iyi olması için uyman gereken strateji de savaşlara ve çeşitli etkinliklere katılmak. Sultan XP ya da diamond kazanabilirsin bunun için oyunda izlemen gereken strateji yabancı elçiliklere karşı yapılacak savaşları kazanmaktır.

Games of Sultans oyununu buradan indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Apple Store link: https://apps.apple.com/tr/app/game-of-sultans/id1372638631?l=tr

Google Play link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dc.hwsj&hl=tr

İrem Surel
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
9. Gelecek zaman kurgusu: 2120 yılında geçen bir hikaye yaz

9. Gelecek zaman kurgusu: 2120 yılında geçen bir hikaye yaz

Sonraki
Save The Girl Oyun Rehberi 2020 – Taktikler, Hile, Ücretsiz Apk

Save The Girl Oyun Rehberi 2020 – Taktikler, Hile, Ücretsiz Apk

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.