Save The Girl Oyun Rehberi 2020 – Taktikler, Hile, Ücretsiz Apk

Save The Girl Oyun Rehberi 2020

Save The Girl Oyunu Ücretli Mi?

Yapboz , kelime oyunu gibi zeka oyunlarına ilginiz var ise Save The Girl oyunu hoşunuza gidebilir. Save The Girl oyununda türlü türlü kötü senaryolar var ve kötü senaryolardan da zekanızı kullanarak kızı kurtarmanız bekleniyor. Save The Girl oyununu oynamak için ise herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Android telefonunuza PlayStore üzerinden indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Save The Girl Oyun Rehberi 2020 - Taktikler, Hile, Ücretsiz Apk

Save The Girl Kızı Kurtarma Taktikleri Neler?

Save The Girl oyununda karşılaşabileceğiniz türlü türlü durumlar için uygulayabileceğiniz taktiklerden bahsedeceğim.

  1. Sarışın güzel kız karanlık bir odada elleri bağlı ise onu bu durumdan kurtarmak için bir makas ve bir çakmak opsiyonu önünüze çıkacak. Eğer ki böyle bir durumda makas taktiğini uygularsanız ipi kesip kızın ellerini çözebilirsiniz.
  2. Güzel sarışın kız bir odada kilitli. Kilitli kapıdan kızın çıkmasını sağlamak için balta ve sopa opsiyonu çıkacak. Balta opsiyonunu seçmelisiniz çünkü o zaman kız balta ile kapıya vurma taktiğini uygulayıp kapıyı kırıp odadan çıkabilir.
  3. Kız kilitli odadan çıkıp farklı bir odaya geçti ancak aşması gereken bir engel daha var. Geçtiğiniz yeni odanın tam ortasında kocaman bir çukur var.Çukura düşmeden geçebilmesini sağlamak için uygulamanız gereken strateji çimento dolu kovayı çukura dökmek olacaktır. Çimento dolu kovayı çukura dökerek çukur kapanarak kız geçebilecek.
  4. Diğer olası bir durum ise kızı kaçıran kidnapperın tv izlemesi. Kız koli kutusunun içerisine saklanma stratejisi uygulanırsa kidnappera yakalanmadan evden kurtulabilir.
  5. Başka deneyimlediğim bir tecrübe ise sarışın kızın piknik yapacak iken karınca sürüsü ile karşılaşıp korkması. Karınca sürüsünden kurtulmak için koca ayak simgesine tıklayıp ezme taktiğini uygulatmalısınız. Ezme taktiğini uygularsanız karınca sürüsünü ezerek kızı kurtarabilirsiniz. Su spreyi taktiğini özellikle önermiyorum çünkü o zaman karınca sürüsünün boyutu küçük iken büyüyor.
  6. Üçüncü olası bir durum ise piknik sonrası kızın yeşillik içinde yürürken elma ağacına rastlamasınıdır. Elma ağacını görmesi ile kızın canı elma ister. Elmaları alabilmesi için uygulatabileceğiniz iki taktik Siz rüzgar simgesine basarak rüzgar estirme taktiğini uygulamalısınız çünkü o zaman esen rüzgar ile elmalar düşecek.
  7. Karşılaşabileceğiniz diğer bir durum ise güzel sarışın kızın yeşillik içinde yürürken karşısına uçurum engelinin çıkmasıdır. Oyun ekranında karşınıza ayı ve sopa ikonu çıkacak. Kızın uçurumdan geçirebilmek için ayıdan kortkutma stratejisini uygulamalısınız .Ayıdan korkutma stratejisini uygularsanız kız ayıdan korkarak ip üzerinde yürüyerek uçurumdan geçecek.
  8. Sarı saçlı kızın denizin ortasında bir tahta parçası üzerinde üşüyerek otururken gördük. Kızı üşümekten kurtamak için uygulayabileceğiniz taktik çadır ikonuna tıklayarak çadırın içerisine girmesinin sağlamak.
  9. Sarı saçlı kız eğer denizin ortasında bir tahta parçasının üzerinden aç oturuyor ise açlıktan kurtamak için uygulayayabileceğiniz taktik ise zıpkın ikonuna tıklayarak kızın zıpkın ile balık yakalamasını sağlamak.
  10. Kız denizin ortasında tahta parçasının üzerinde oturuyor ve bir köpek balığı tahta parçası etrafında. Kızı köpek balığından korumak için uygulayabileceğiniz bir taktik ise et parçasını denize atarak köpek balığı uzaklaştırmak.

Save The Girl Oyun Rehberi 2020 - Taktikler, Hile, Ücretsiz Apk

Save The Girl Kızı Kurtarma Hile Var mı?

Save The Girl hilesi mevcut fakat appstore ve playstore üzerinden indirirseniz bunları yapamazsınız. Aşağıdan apk dosyasını indirmeniz gerekmekte. Dikkatli olmanızda fayda var, telefonunuza virüs girmesin. Güvenilir sitelerden indirin.

Save The Girl oyunu ile ilgili taktikleri paylaşmış iken indirme linkini https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xmgame.savethegirl&hl=tr şöyle bırakayım.

En güvenilir hali playstore ve appstore üzerinden indirerek oynamanızdır.

Save The Girl Apk İndir Ücretsiz Oyna

Save the girl apk linkini sizle paylaşıyorum. Bu link ile hileli modu aktif olan oyunu indirebilirsiniz.

Eğer hilesiz oynamak istiyorsanız ve apk dosyası lazım bana diyorsanız da bu linke tıklayın.

yazar

Yazar: İrem Surel

Blog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir yorum

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.