GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’E OLAN ÖNYARGI

İNSANLAR NEDEN ATATÜRK’E KARŞI ÖN YARGI BESLER?

ÖNCELİKLE BAŞLIKTA OLAN ŞEY HERKES İÇİN GEÇERLİ DEĞİL.BAZI ÖN YARGILI İNSANLAR İÇİN GEÇERLİ.

İNSANLARIN ÇOĞUNU BİLİRSİNİZ, TANIMADIĞI İNSANLAR İÇİN OLDUKÇA ÖN YARGILI DAVRANIRLAR OYSAKİ BELKİ ONU TANIYINCA  SEVECEKSİNİZ? İNSANLARIN ÇOĞU TANIMADIĞI İNSANLAR İÇİN SÜREKLİ ÖN YARGI BESLER VEYA ONUN HAKKINDA ASLI VEYA KANITI OLAMAYAN ŞEYLERE DAYANARAK O İNSANA KARŞI DAHA TANIMADAN KİN BESLER.

MALESEF GÜNÜMÜZDE BAZI İNSANLAR YUKARIDAKİ BAHSETTİĞİM ŞEYLERİ ATATÜRK İÇİN BESLİYORLAR. NEDENİNİ SORUNCA BİLİNDİK CEVAPLAR GELİYOR.

CEVAPLAR;

İÇKİ İCİYORMUS,SİGARA İCİYORMUS,Bİ SÜRÜ DİN ADAMINI İGDAM ETMİŞ, MÜSLÜMAN DEĞİLMİŞ

YANİ ANLIYCAĞINIZ HEP MİŞ, MİŞ,MİŞ HİÇ KİMSENİN ELİNDE BİR KANIT YOK SADECE KULAKTAN DOLMA BİLGİLER.

VE, GÜNÜMÜZDE  İSTİYEN SİGARA, İÇKİ İÇERKEN NEDEN GAZİ MUSTAFA KEMAL İCEMİYOR. BÖYLE SAÇMA BİR DÜŞÜNCE TARZI YOK. ZTN BU KONU BİREYSEL BİR KONU ŞUAN SİGARA İÇEN KİŞİ BİZE NORMAL GELİRKEN O ZAMAN NİYE İÇEN (BELKİ İCMİYORDUR BİR BİLGİM YOK) MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İCEMİYOR??

ÇOĞU DİN ADAMLARININ İDAM KONUSUNA DEĞİNECEK OLURSAK. HERHANGİ BİR KANIT YOKEN BUNU DEMEK ÇOK YANLIŞ. VEDE SAÇMA BİR DÜŞÜNCE TARZI.

EĞER HİÇ BİR TÜRLÜ NEDENSİZ BİR ŞEKİLDE ONA ÖN YARGINIZ VARSA BİLE ONA SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDASINIZ. SEVGİ GOSTERMEZSENİZ BİLE!!!! ŞÖYLE DÜŞÜNÜN; GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GEÇMİŞTE BU ÜLKEYE ÇOK YARDIMI DOKUNMUŞ VE ÇOK EMEKLER VERMİŞ.

DİĞER TÜRLÜ İLLA BİR SEVGİ GÖSTERMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!!! VE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü. ONCA YIL SONRA LİNÇ EDİP KÖTÜLEMEK LE ELİNİZE HİÇ BİR ŞEY GEÇMİYOR SADECE TOPLUMUN KÖTÜ BAKIŞ AÇISINI KAZANMİS OLUYORSUNUZ. BÖYLE BİR SEYİDE KİMSE KAZANMAK İSTEMEZ.

BURAYA KADAR OKUDUYSANİZ TEŞEKKÜR EDERİM LÜTFEN TAKİP ET VE YENİ BLOGLARIN KONSU HAKKINDA BANA ÖNERİDE BULUN SİZİ SEVİYORUM KENDİNİZE İYİ BAKIN SAĞLIKLA KALIN ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.