FIFA 20’nin Çıkış Tarihi Açıklandı (Canlı Yayın)

Fifa 20 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Amerikalı video ve bilgisayar oyunu üreticisi olan Electronic Arts (EA), sevilen futbol oyunu FIFA 20’nin çıkış tarihini açıkladı. EA Sports, uzun zamandır diğer futbol oyunu PES ile rekabet içinde olan FIFA’nın yeni oyunuyla ilgili dün Twitter’daki resmî hesabından bir video yayınladı.

Fifa 20 Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Videoda oyunun 27 Eylül’de yayınlanacağı açıklandı. Videoda oyunun yalnızca PS4’e geleceği doğrulandı ancak daha önceki oyunların PS4, PC ve Xbox’a gelmesi göz önünde bulundurulursa büyük ihtimalle oyun yine bu platformlarda da yerini alacak.

Canlı Yayın

Yepyeni Özellikler Geldi

Yapılan açıklamaya göre; bu yıl oyuna eklenen bir diğer yeni özellik ise manuel savunma yapma özelliği oldu. Otomatik top kapma çabası içindeyken arada uygulanacak manuel bir komut ile topu alma ihtimaliniz daha da yükselecek. Yapılan duyuruda yapay zekâ için iyileştirmeler ve düzeltmelerin oyunda kullanıldığı vurgulandı. Tüm dünyada merakla beklenen FIFA 20’nin bütün detayları şu an yapılan EA Play YouTube yayınında açıklanıyor.

 

Önerilen İçerik: Hayatımız Boyunca Farkında Olmadan Kişi Başı 120 Bin Mikroplastik Parçacık Tüketiyoruz

Pelin Aykın
26 Şubat 1996’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. 2 yıl bir gazetede çalıştı. Yazmayı, okumayı, seyahat etmeyi ve farklı renkleri tanımayı sever. En önemli özelliği ise Rock’n Roll aşığı olması.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Gereksiz İnsanlar
Sonraki
Iron Man İle Tanınan Robert Downey Jr. Gerçek Hayatta Da Dünyayı Kurtaracak
Iron Man İle Tanınan Robert Downey Jr. Gerçek Hayatta Da Dünyayı Kurtaracak

Iron Man İle Tanınan Robert Downey Jr. Gerçek Hayatta Da Dünyayı Kurtaracak

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.