Yeni Galaxy S10 Lite Telefon İncelemesi (2020)

Yeni Galaxy S10 Lite

Samsung pahalı amiral gemisi telefon serilerine, aynı özelliklerde fakat daha ucuz telefon modeli üretme girişiminde bulundu. Haklı olarak böyle geniş bir kitle, böyle bir ürünü bekliyor olduğu için Samsung da Yeni Galaxy S10 Lite Telefon modelini ortaya çıkarmaya karar verdi. Yine amiral gemisi düzeyinde en iyi telefon modeli çizgisini takip edecek ama, daha ucuz olacak bir model ile karşı karşıya olacağız.

Yeni Galaxy S10 Lite Telefon Özellikleri 

Hali hazırda Galaxy S10E modeli 750 dolardan satılıyor. Galaxy S10 modeli ise 900 dolardan ve Galaxy S10 Plus modeli 1.000 dolar fiyatla satılıyor ve fiyatlar gerçekten pahalı… Samsung da bunun farkında ve boşta kalan niş kitleyi kaybetmek istemiyor. Çünkü rakip çok fazla… Bu nedenle hemen bir S10 Lite modelini üretmeye karar verdi. Bu yıl tüm ürünlerinden 13.7 milyar dolar kar ettiğini açıklayan Apple şirketinin karşısında en az onun kadar iyi bir firma olan Samsung, bu çıtayı aşmak istiyor.

Yeni Galaxy S10 Lite

Samsung’un Yeni Politikası

Samsung firmasının bu yeni telefon modelinde, tasarım aşamasında izlediği politika şu; kullanıcı tarafında göz ardı edilebilecek, ama üretimde pahalı özellikleri tıraşlayacak. Belki kameralarda biraz daha düşük çözünürlük ve daha az arka kamera fiyatı düşürecek. Fakat RAM ve işlemci konusunda en iyi donanımları kullanacak. Mesela Snap Dragon 855 Plus değil ama 855 düz modelini kullanacak. 8 GB ram ile hızlandırılacak olan makine, pahalı bir teknoloji olan kavisli ekrana sahip olmayacak.

Ama Selfie kamerası tıpkı Note 10 modelindeki gibi en iyisi olacak. Bu telefon modelinin ekranının 6.7 inç olacağı, bir başka kaynaktan ise 5.4 inç olacak belirtiliyor. Arka kısımda abartılı 4-5 kamera yerine 3 tane ile yetinecek. Amaç fiyatı 750 doların altına çekmek… Yine de bu telefon modelinin, yüksek teknik donanımlara bakıldığında, minimum 700 dolar bandının altına inmeyeceğini de belirtelim. Yeni bir işlemci güncellemesi 2020 yılının ilk çeyreğinde gelmezse, 700 dolara bir Samsung Amiral gemisi telefona sahip olacağız.

 

 

Yürüyen Johnnie
Serçeciler okumasın.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Evde Köpek Bakmayı Düşünenler İçin En Önemli 10 Bilgi
Köpek Veteriner

Evde Köpek Bakmayı Düşünenler İçin En Önemli 10 Bilgi

Sonraki
Peynirli Kapya Biber Tarifi

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.