Erkekler için Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Erkekler için Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Erkekler için Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Sevgililer günü yaklaştığında en çok tedirgin olduğumuz konulardan biri hayatımızdaki insanları mutlu etmek için nasıl bir yol seçeceğimizdir. Dünya üzerinde pek çok insan sevgililer günü gibi belirli konseptlere sahip günlerin ticari bir daha kampanyayı desteklemek amacıyla ortaya çıkmış günler olduğunu düşünmektedir. Ortaya çıkış hikayelerinden yüzde yüz emin olmasak böyle günlerin ciddi bir ticari ayağı olduğunu ve ekonomik yönünün yadsınamayacak bir gerçek oluşunu değiştiremeyiz. Elbette özel anlar yaratmak ve hayatınızdaki insanı mutlu etmek için deli gibi para harcamak mecburiyetinde değilsiniz. Karşınızdaki insanı doğru tanımak ve onu mutlu edecek şeyin ne olduğundan yüzde yüz emin olmak işinizi daima kolaylaştıracaktır. Bir yemeğe mi çıkacaksınız yoksa evde bir şeyler mi hazırlayacaksınız? Hediye alacak mısınız? Hediyeniz ciddi mi olmalı yoksa sembolik mi? Bugün söz konusu erkekler olduğunda nasıl hediyeler seçilebileceğini veya nasıl atmosferler yaratılabileceğini konuşacağız.

Doğru Hediyeyi Bulmak

Sevgilinize en doğru hediyeyi bulmanın ilk koşulu onu gerçekten iyi tanımaktır. Belki de verilecek en değerli hediye onu gerçekten tanımaya çalışmaktır. Ancak gerçekten tanıdığınızda onu mutlu edecek bir hediye almak veya özel bir an yaratmak mümkün olacaktır.

Erkekler için Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Söz konusu erkekler olduğunda hepimizin duyduğu birkaç klişeden bahsetmemek olmaz: Erkekler kaç yaşına gelirlerse gelsinler daima çocukturlar. Oyun oynamayı seven, çocuksu taraflarını daima muhafaza ederler. Bu sebeple ona ilgisi doğrultusunda yeniden bir oyunun içinde olma şansı tanıyacak hediyeler alabilirsiniz. Bir bilgisayar veya PlayStation oyunu ya da belki bir puzzle veya en sevdiği filmden figürlerini oluşturabileceği bir Lego seti. Onu oyunun içine çekecek herhangi bir şey…

Sevdiği bir film karakterinin veya evreninin figürlerine veya sembollerine üzerinde taşıyan kıyafetler veya eve eşyaları seçebilirsiniz. Spor kıyafetler de çoğunlukla doğru bir tercih olacaktır. Eğer ihtiyacı varsa ve bütçeniz uygunda elektronik ürünlere de yönelebilirsiniz.     

Kadınlar için 15 Sevgililer Günü Hediyesi Önerisi

Sevgilisinin İçindeki Çocuğu Göremeyenlere

Elbette yukarda yaptığımız genelleme dünya üzerindeki tüm erkekler için geçerli değil. Sizin sevgiliniz veya partnerini oyunlardan veya kafa dağıtacak hobilerden hoşlanmıyor olabilir. O halde hediye seçerken yapmanız gereken onun karakterine uygun ve hayatında işler bir yere sahip olabilecek bir şey satın almayı denemek. Sevgilinize gerçekten ihtiyacı olan bir şeyi satın almak onu umursadığınızı göstermenin en güzel yoludur. Bu şey bir atkı da olabilir, bir cüzdan da… Ama almış olmak için değil, ihtiyacı olduğu için.

Erkekler için Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Romantik Olmak Zorunda Mısınız?

Sevgililer günü, çiftlerin birbirlerine duydukları hisleri tazeleme fırsatı bulabilecekleri ve beraber vakit geçirebilecekleri konsept bir gündür. Aslında romantik olmak gibi bir zorunluluğu yoktur. Çünkü dünya üzerinde genel geçer bir romantiklik kavramı yoktur. İkinizin de zevk aldığı bir aktivite yeterince romantik olacaktır. Film izlemek, yemeğe çıkmak gibi klişeleri seçebileceğiniz gibi sırt çantanızı takıp yakın bir ile geziye de gidebilirsiniz.

Erkekler için Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

Sevgililer Gününün En Güzel Hali

Dilerseniz, birbirinize kullanmayacağınız hediyeler almak ve pahalı yemeklere çıkmak yerine bugünü herkes için unutulmaz kılarak dünya üzerinde daha fazla mutluluk yaratmayı seçebilirsin.  Bunu nasıl mı yapacaksınız?

Sevgililer günü hediyesi doğaya veya insanlara yardım etmeyi seçebilirsiniz. Sevgilinizle veya partnerinizle birlikte bir barınağa gidebilir. Besleme günlerine katılabilir. Hediyelere ve yemeklere harcayacağınız parayla sokak hayvanlarına mama alabilirsiniz. Bir başka alternatif ise huzurevlerini ve çocuk yurtlarını ziyaret etmek olabilir. Bu günün adı sevgililer günü… Ve sevgi paylaştıkça çoğalır. Klişelerin içinde boğulmaya gerçekten gerek var mı? Sevgilimiz yanınızdayken onun varlığının en büyük hediye olduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız.

İdil Ceren Yılmaz
Gezegendeki yolculuğunun 24'üncü yılında. Atmosferde başıboş gezen hikayeleri yakalayıp insanlara anlatmak en büyük tutkusu.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Outlet | Piyasalar ve Ekonomi
Sonraki
Neşet Ertaş (O Bizim Hayat Hikayemiz)

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.