Değişim yolculuğu

Pek iyi bir anlatıcı sayılmam ama kendimi anlatmadan gitmek istemediğimi fark ettim. Eksik ya da biraz fazla belki objektif bile değerlendiremeden aklıma geldiği gibi, sizi karşıma almışım da anlatıyormusum gibi olacak.

Çok fazla insana ulaşmak değil derdim. Kendim için bir adım atmak. Ufak da olsa..

Hayatında hiçbir şeyi içine sinmemiş bı insanın mutlu ayrılma çabalarına tanık olucaksınız.

Önce biraz kendimden bahsedeyim ben Geeta 25 yaşındayım ve hayatımın hangi evresindeyim bilmiyorum. Ama yeni bir kararım ve kocaman bir mutsuzluğum var. Kararıma sadık kalmak ve o cillop gibi mutsuzluktan sıyrılmak için buraya gelişimimin her evresini yazmaya karar verdim. 

Mayısın son günündeyiz yıl 2021 

Önümüzdeki sene 2022 ye kadar buradayım ve her gün kendime ve yolculuğuma doğru bir adım atmak istiyorum. Bugünden itibaren 365 adım. 

Yarın birinci gün 

Diyetlerin Pazartesi

Büyük bir hevesle başlamadığı her işi genelde bitirir insan. Bir heyecanla alınmış bir karar olmaması devamlılığım konusunda bir nebze olsun ümit verdi.

Şimdi burada dostlarım

Öğrendiğim her şeyi paylaşıp, hislerimi ve bütün düşüncelerimi sizlere aktaracağım. Bir tane bitirdiğim bir tane de yarısında bıraktığım okul, ekonomik anlamda üstüme bırakılmış yükler, unutamadığim aşklar ve de göbek bölgesinde yağlanmalarim var. Bakalım Kahramanımızı neler bekliyor ( Hepimiz kendi hayatımızın kahramanıyız. Bu düşünce bizi çok rahatlatsa da son 53 saatini evde geçiren kahraman olmaz bunu hepimiz biliyoruz. Bir de hepimiz beynimizin yüzde yüzünü kullanıyoruz. )

Benim için güzel bir deneyim olucak fakat sizin için ne ifade eder bilemiyorum.

Sağlıcakla <3.      

okur

Yazar: Geeta

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.