Yepyeni Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de resmen geliyor

Yepyeni Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de resmen geliyor

Oyun dünyasının son 16 yılına damgasını vuran, unutulmaz hikâyeleriyle ölümsüzleşen Call of Duty serisinin 4. oyunu Modern Warfare, 2007’de piyasaya sürülmüştü. Büyük beğeni toplayan oyun, Academy of Interactive Arts and Sciences “Game of the Year” ödülü de dahil olmak üzere, sayısız ödül ve onur kazanmıştı. Hayranlarında unutulmaz bir iz bırakan Call of Duty: Modern Warfare’in baştan aşağı yenilenerek 25 Ekim’de piyasaya çıkacağı açıklandı.

Tüm dünyada; PlayStation 4, Xbox One ve PC ile aynı anda, 25 Ekim’de çıkması planlanmış. Oyunun PC versionu, geliştirici partneri Beenox, Blizzard Battle.net ve Blizzard Entertainment’ın online oyun platformunda oynanabilecek şekilde geliştirildi. Call of Duty: Modern Warfare’in yayıncısı Activision, ödüllü geliştiricisi Infinity Ward, ek destekçi geliştiricisi Raven Software ve tüm iştirakleri tamamen Activision Blizzard’a ait.

Activision ve Infinity Ward tarafından geliştirilen yepyeni oyun, oyuncuları, günümüz dünyasında bir anlık kararların global dengeleri nasıl değiştirebileceğini göstererek oyuncuyu içine çekmeyi amaçlıyor. Yeni Modern Warfare , orijinal bir single-player hikaye, aksiyon dolu bir multi-player oyun alanı ve yeni takım oyunu içeriği ile dolu bütün bir anlatı deneyimini oyunculara sunuyor.

Yepyeni Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de resmen geliyor

Duygu Yüklü Bir Deneyim

Infinity Ward Stüdyo Eş Başkanı Dave Stohl, oyunun tanıtımında şöyle dedi: “Bu, her yönüyle yeniden yaratılmış bir Modern Warfare. Bizler, kuralların gri ve savaş çizgilerinin bulanık olduğu, bugünün dünya manşetlerinden ilham aldığımız duygu yüklü bir deneyim yarattık. Oyuncular, Avrupa şehirlerine ve Orta Doğu’nun patlamaya hazır atmosferine doğru, heyecan dolu görevler için çeşitli özel kuvvetlerin ve özgürlük savaşçılarının arasına katılacaklar. Ekim’de, bu heyecan verici oyunu, oyun severlerin oynaması için sabırsızlanıyoruz.’’

             

Bu Daha Başlangıç

Infinity Ward Kreatif Direktörü ve Stüdyo Eş Başkanı Patrick Kelly ise, “Her tasarım aşaması, oyuncuların düşüncesine dayanarak yapıldı. İlk olarak, Modern Warfare’in  PC ve konsolun cross-play desteğiyle birlikte oynanabilmesini planlıyoruz. İkinci olarak, her zamanki ‘season pass’ i ortadan kaldırıyoruz, böylelikle sizlere çıkış sonrasında, daha fazla ücretsiz harita ve içerik sunabileceğiz. Bu daha başlangıç bundan çok daha fazlası gelecek” diyerek oyuncuların beklentilerini yüksek tutması gerektiğini vurguladı.

Bugünden itibaren, Modern Warfare’in dijital versiyonunu ön siparişle edinenler hemen oyunda kullanılacak bir Call of Duty: Black Ops 4 “prestige token” kazanma şansını yakalayabiliyor.

Haber Editörü: Pelin Aykın | kooplog

Önerilen İçerik: Pokemon Go Çılgınlığı Bu Kez Uyutmak İçin Geliyor!

İdil Ceren Yılmaz
Gezegendeki yolculuğunun 24'üncü yılında. Atmosferde başıboş gezen hikayeleri yakalayıp insanlara anlatmak en büyük tutkusu.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hepimiz Mutluluğa Sahipken, Mutluluk Yanı Başımızda Bize Gülümserken Neden Mutsuz Olmayı Seçiyoruz?
Hepimiz Mutluluğa Sahipken Mutluluk Yanı Başımızda Bize Gülümserken Neden Mutsuz Olmayı Seçiyoruz?

Hepimiz Mutluluğa Sahipken, Mutluluk Yanı Başımızda Bize Gülümserken Neden Mutsuz Olmayı Seçiyoruz?

Sonraki
İçimde Kanat Çırpan Kelebekler
İçimde Kanat Çırpan Kelebekler

İçimde Kanat Çırpan Kelebekler

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.