Black Widow Yeni Fragman Geldi! Neler Olacak?

Dün Black Widow filminin 9 Temmuz’a ertelenmesi sebebiyle Marvel yeni bir son fragman paylaştı. Fragmanı hala izlemediyseniz linki aşağıya bırakacağım.

Black Widow filminin ertelenmesinden korkuyordum çünkü kendisi gerçekten çok sevdiğim ve senelerdir solo filmini beklediğim bir karakterdi. Natasha Romanoff’un hayatı, Marvel Evreni’nde seyircilerden ve olabildiğince Avengers’tan bile gizleniyor. Sadece eskiden bir Rus ajanı olup, Red Room’da büyüdüğünü biliyoruz. Henüz soyadını bilmesek de, babasının isminin Ivan olduğunu biliniyor( Endgame filmindeki Vormir sahnesini izlediyseniz bilirsiniz.).

Fragmanda Yelena’nın Natasha’ya olan kırgınlığını ve kızgınlığını fark ettim. Natasha onu önemsemiyor gibi görünüyordu. Fakat Yelena onu gerçekten önemsiyor ve ablası olarak görüyordu. İlk karşılaştıklarındaki kavga bundan olsa gerek. Natasha’nın da onu önemsediğini düşünüyorum ama belli etmiyor.

Alexei konusuna gelirsek;

Önceki bir blogumda bundan bahsetmiştim. Alexei Natasha’nın neyi? Fragmanı izlerken anladım ki Red Room tarafından Yelena ve Natasha’nın babası olarak görevlendirilmiş. Melina ise anneleri olarak. Ama kan bağı yok.

Film ile ilgili en çok merak ettiğim şeylerden biri ise Natasha’nın nasıl geri geldiği. Aslında ölmüştü fakat herkes Captain America’nın taşları geri götürdüğünde geri döndüğünü düşünüyor. Zaten öyle gözüküyor çünkü Avengers’ı geride bırakmış.

Yelena Natasha’dan daha yüksek bir derece ile Red Room’dan mezun olmuş ve Natasha’dan daha iyi bir Black Widow. Beni korkutan konulardan biri ise Natasha’nın kendisiyle eşit kişilerle savaşması. Kendisinden daha iyi ajanlar da olmak üzere bu sefer karşı  karşıya geleceği kişiler kendisiyle aynı teknik ve yeteneklere sahip. Bu sefer gerçekten ciddi şekilde yenilebilir.

Şu anda bekleyemiyorum ama zorundayım. Eğer bir gelişme olursa bir blogda bahsederim. Takip edip beğenmeyi unutmayın, hoşçakalın!!

Fragman linki: https://www.youtube.com/watch?v=Fp9pNPdNwjI

April0133
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Boş Boş Hayaller Kurma!

Boş Boş Hayaller Kurma!

Sonraki
PARFÜM MEVSİMİ

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.