BİRCAN YILDIRIM

    Bazen yüreğin daralır, kendini bulmak ve anlamak istersin. Sorular sorar, cevap ararsın. Bu arayışlar web de  ise, karşına kocaman gülüşüyle ve sıcacık bakışlarıyla o çıkıverir. Tesadüfmüdür bilinmez ama iyi bir karşılaşmadır bu. Sevgili Bircan Yıldırım.  

   Sosyolog felsefeci olan Bircan Hanım, hayatın izdüşümlerini kendinde derinine sorgulamış ve bu idraki insanlara tatlı tatlı aktarmayı kendine amaç edinmiştir. Geniş ve sevgi dolu bakış açısı, insan olma erdeminin inceliğini yeniden hatırlatır insana. Gönüllü çalışır her zaman. Kitaplarında başlattığı  kişisel değişimin muhteşem yolunu, instagramda yaptığı canlı yayınlarla sürekli destekler. Sayesinde, hayatın güzelliklerini görebilen ve bulabilen binlerce insan var. 

    Yaptığı işi bu kadar inançla yapan nadir insanlardan.  Yumuşak ve tatlı ses tonuyla yaptığı ortak dualarda, kilitli sanılan bir çok kapıyı açtırır insanlara. Bulut kardeşleri de eşlik eder bu duaya. Samimidir, doğaldır. Yıllardır tanıyormuşuz, aileden biriymiş hissini verir insana. O kadar özverilidir ki, bütün insanlar mutlu olsun ister.  Çalışmaları ücretsiz ve herkese açıktır. Tek gayesi herkes hayalini ve istediği hayatı yaşasın. 

    Sıcak bir gülüşle, hayata yeniden ” Merhaba” demek isterseniz kendisini mutlaka tanımanız gerek. Koca yürekli Sevgili Bircan Yıldırım’ı. Sevgiyle.

Beyazgür
Uzun yıllardır yazıyorum. Ziraat Mühendisiyim. Kişisel gelişim konularında iyi bir araştırmacıyım.
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Türkiye’de sürünen bir meslek | Mühendislik
Sonraki
KODLAMA İÇİN EN İYİ 16 PROGRAMLAMA (YAZILIM) DİLİ

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.