Bill Gates’ten Ezeli Rakibi Hakkında İlginç Açıklama: Steve Jobs Büyü Yapardı

Bill Gates’den Ezeli Rakibi Hakkında İlginç Açıklama: Steve Jobs Büyü Yapardı

Teknoloji devi Microsoft’un kurucusu Bill Gates, rakibi olan Apple’ın kurucusu Steve Jobs hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. CNN’e konuşan Bill Gates, 2011’de ölen Steve Jobs hakkında şöyle dedi: “Ben küçük bir sihirbaz gibiydim. O ise gerçek büyüler yapardı. İnsanların büyülendiğini görürdüm. Ama yine de bir sihirbazdım işte. O yüzden büyüleri bende tutmadı.” Steve Jobs, gerçek bir ‘evde denemeyin’ örneği” diyen Bill Gates, “Sertliğine rağmen sektöre inanılmaz derecede olumlu şeyler de getirdi” diye konuştu. Yetenek keşfetmek, çalışanları motive etmek ve tasarım hissi açısından Steve Jobs’la kıyaslanabilecek kimseyi tanımadığını belirten Bill Gates, Apple’ın başarısını Jobs’a bağladı. 

Bill Gates’den Ezeli Rakibi Hakkında İlginç Açıklama: Steve Jobs Büyü Yapardı

Bunun Gibi Çok Örnek Göremezsiniz

Microsoft’un kurucusu, Jobs’un özel biri olduğunu vurgulayarak “Şirketi batmak üzereyken, şaşırtıcı ürünlerle dünyanın en değerli şirketi haline geldi. Bunun gibi çok örnek göremezsiniz” dedi. 2014’te Microsoft’taki görevinden ayrılan Bill Gates, şimdi tüm vaktini kendisi ve eşi adına kurduğu Bill ve Melinda Gates Vakfı’nda çalışarak harcıyor.

Önerilen İçerik: Milyarderler De Hata Yapar: Bill Gates, Android’i Google’a Kaptırdığı İçin Bin Pişman

 

Pelin Aykın
26 Şubat 1996’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. 2 yıl bir gazetede çalıştı. Yazmayı, okumayı, seyahat etmeyi ve farklı renkleri tanımayı sever. En önemli özelliği ise Rock’n Roll aşığı olması.
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
ODTÜ’de Neler Oluyor?
Sonraki
Stranger Things’in 3. Sezonu İlk Haftadan Rekor Kırdı
Stranger Things’in 3’üncü Sezonu İlk Haftadan Rekor Kırdı

Stranger Things’in 3. Sezonu İlk Haftadan Rekor Kırdı

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.