Taciz İddialarıyla Eleştirilen Woody Allen Yeni Filmi İçin İşe Koyuldu

Amerikalı ünlü yönetmen Woody Allen’ın geçen yıl çektiği son filmi “A Rainy Day in New York”, Jude Law, Selena Gomez ve Timothée Chalamet’li kadrosuna rağmen yönetmenin 7 yaşındaki bir kızı taciz ettiği iddiası nedeniyle dağıtıma girmemişti. Cinsel taciz iddiaları nedeniyle Hollywood’da büyük tepki toplayan Woody Allen için bu nedenle bir süre film çekmeyeceği zannediliyordu.

Ancak beklenen olmadı. Woody Allen, önceki gün yeni bir filme başlayacağını açıkladı. Çekimine önünüzdeki ay başlanacak filmin başrollerinde Oscarlı oyuncu Christoph Waltz, İspanyol oyuncu Elena Anaya, Amerikalı oyuncu Gina Gershon ve Fransız aktör Louis Garrel yer alıyor. Filmin yapımını üstlenen İspanyol şirket Mediapro’nun yaptığı duyuruda, Allen’ın 51. kez yönetmen koltuğuna oturacağı ve çekimlerin 10 Temmuz ve 23 Ağustos tarihleri arasında İspanya San Sebastian’da başlayacağı belirtildi.

 

Taciz İddialarıyla Eleştirilen Woody Allen Yeni Filmi İçin İşe Koyuldu

Romantik Komedi Türünde Olacak

Film, San Sebastian Film Festivali’ne giden evli bir Amerikalı çiftin hikâyesini anlatacak. Çift, İspanya’nın güzelliğine, festivalin büyüsüne ve filmlerin cazibesine kapılıyor. Kadın çok zeki bir Fransız yönetmenle tanışıyor. Adamsa bölgede yaşayan bir İspanyol kadına âşık oluyor. Konu bakımından tipik bir Woody Allen filmi olma özelliği gösteren film, romantik komedi türünde olacak.

Haber Editörü: Pelin Aykın | kooplog

Önerilen İçerik: Inception ve Interstellar’ın Yönetmeni Christopher Nolan’ın Robert Pattinsonlı Yeni Filminden Ayrıntılar Geldi

Rapor Et

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir