Bazı Gidişlerin Dönüşü Yok

 Geleceği bilemeyiz değil mi? Ama tahminlerde bulunabiliriz doğru yanlış hiç önemli değil akıl denen şey sürekli çalışıyor.BEDAVA!!! 🙂 Neyse konumuza dönelim.Bazen bazı şeyleri son kez yaparız;sarılmak ,konuşmak,öpmek,koklamak…

Sizinde bazen yaptıklarınızdan değil de yapmadıklarınızdan pişman olduğunuz zamanlarınız yok mu? “-Özür dilerim anne.”,”-Seni seviyorum.” Farkettiyseniz “yapmadıklarınızdan” demiyorum “yapamadıklarınızdan” diyorum.Bunun sebebi o kahrolası gururumuz. Peki önümüzdeki engel sadece gurur mu? Bu falanca bana bunu yaptı,bu bana bunu dedi,bu bunu benden daha cok seviyor bla bla bla…ARKADAŞLAR NOLUYORUZ??? Herkes hata yapar.Biz insanız.

Hayatınızda değer vereceğiniz insanı iyi seçmelisiniz  ki Allah tarafından iki tanesi siz seçmeden zaten verilmiş belki iki de değil daha fazla.Peki hayatınızın  belkide çoğu anını paylaşacağınız ağlayacağınız,şaşıracağınız,heyecanlanacağınız insanlara son kez seni seviyorum demek çok mu fazla gururunuz için.Hala sarılabiliyorsan sarıl ,hala konuşabiliyorsan konuş hala yapabiliyorsan bazı şeyleri yap işte.Çünkü bazı gidişlerin dönüşü yok.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.