Bazı Gidişlerin Dönüşü Yok

 Geleceği bilemeyiz değil mi? Ama tahminlerde bulunabiliriz doğru yanlış hiç önemli değil akıl denen şey sürekli çalışıyor.BEDAVA!!! 🙂 Neyse konumuza dönelim.Bazen bazı şeyleri son kez yaparız;sarılmak ,konuşmak,öpmek,koklamak…

Sizinde bazen yaptıklarınızdan değil de yapmadıklarınızdan pişman olduğunuz zamanlarınız yok mu? “-Özür dilerim anne.”,”-Seni seviyorum.” Farkettiyseniz “yapmadıklarınızdan” demiyorum “yapamadıklarınızdan” diyorum.Bunun sebebi o kahrolası gururumuz. Peki önümüzdeki engel sadece gurur mu? Bu falanca bana bunu yaptı,bu bana bunu dedi,bu bunu benden daha cok seviyor bla bla bla…ARKADAŞLAR NOLUYORUZ??? Herkes hata yapar.Biz insanız.

Hayatınızda değer vereceğiniz insanı iyi seçmelisiniz  ki Allah tarafından iki tanesi siz seçmeden zaten verilmiş belki iki de değil daha fazla.Peki hayatınızın  belkide çoğu anını paylaşacağınız ağlayacağınız,şaşıracağınız,heyecanlanacağınız insanlara son kez seni seviyorum demek çok mu fazla gururunuz için.Hala sarılabiliyorsan sarıl ,hala konuşabiliyorsan konuş hala yapabiliyorsan bazı şeyleri yap işte.Çünkü bazı gidişlerin dönüşü yok.

elif-sultan-kaplan
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kalbimdeki Öküz
Sonraki
Atletizm Tarihçesi ve Genel Bilgi

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.