Yüzyılın Temel İhtiyacı: Teknoloji

Merhabalar. İlk blog yazımı yazmanın verdiği mutlulukla sizlere esenlikler diler büyüklerime saygılarımı sunar küçük kardeşlerimizin gözlerinden öperim.

Ben teknolojik araştırmalarla meşgul olan bir insanım. Yıllarca takip ettiğim teknolojik alanda gelişmeler, yenilikler ve ilginç teknoloji detay ve ürünleri hakkında bildiklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

İlk yazımda sizlere nasıl ve ne hakkında detaylar vereceğim, hangi teknolojik alanlarda yoğunlaşacağım bunlardan bahsetmek istiyorum.

X sayfaları gibi genel teknolojik aletler (Bilgisayar, Telefon, Televizyon)’den ziyade daha fazla akıllı ve ülkemize daha girmemiş olan teknolojik yapılanmalar(Akıllı Bileklik, Akıllı Şemsiye, Akıllı Uyku Bandı…) paylaşacağım. 

En başta amacım özellikle Z kuşağı jenerasyonu için yenilikçi, teknolojik zekası eskilerle, telefon, bilgisayar, tablet gibi ürünlerle sınırlı kalmayan ufku geniş nesiller için özellikle yabancı kaynaklı siteler ve yabancı teknolojik şirketlerin bu işler için yaptığı atılımları okuyup ve çok iyi bir şekilde analiz edip sizlere anlaşılması kolay bir makale biçimine getirmek olacaktır.

Yazacağım makaleler bir masal tadında olup çayınızı kahvenizi alıp bir masal okurmuşcasına tat bırakmak ilk öncelikli hedefim olacaktır.

Haftada bir makale ve her makalenin sonunda o hafta içerisinde gelişen teknolojik yatırım ve farklılıklarıda sizler için derleyeceğim.

Saygılarımla.

Emsalsiz.

Emsalsiz
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Perdenin Arkasındaki Kişi Bölüm 8
Sonraki
Rüyalarımızı Kontrol Edebilir miyiz?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.