İnstagram Profilinizde Fark Yaratacak Ücretsiz Uygulamalar

İnstagram Profilinizde Fark Yaratacak Ücretsiz Uygulamalar

Hepinize merhaba arkadaşlar.. 

Hepimizin bir noktada buluştuğu sosyal medya platformlarında fotoğraf yüklemeden önce yaptığımız ufak tefek ya da kimse bilmese de kendimizi baştan yarattığımız editlerde mükemmel olan snow ve lightroom uygulamalarından sizlere bahsetmek istiyorum.

Bazen öylesine bir fotoğraf çekiliyoruz ve bir bakıyoruz ki ortam çok güzel, verdiğimiz poz çok güzel ama ışık çok kötü ya da yüzümüz çok soluk ya da rujumuzun rengi hoşumuza gitmiyor, normalde olmayan gıdımız çıkmış, dişlerimiz yeterince beyaz değil gibi gibi gibi ufak sorunlarımızı bu uygulamalarla ortadan kaldırabiliyoruz. Bunlardan ışık, efekt ve fotoğrafın yapısını ayarlama dışında bahsettiğimiz shop ağırlıklı şekillendirmeler de snow’u kullanıyoruz.

Lightroom bize daha çok fotoğrafın yapısı, ışığıyla ilgili yardım eder. ışık yüzünden berbat  olmuş bir fotoğrafı düzeltebilir, güzel fotoğraflarınızı daha da güzel yapabilirsiniz.

Birçok blogger’ın kullandığı efektleri kendi ayarlamalarınızla elde edebileceğinizi göreceksiniz. Lightroom’un eğitim kısmında size bilmeden ayaranı değiştirdiğiniz terimlerin aslında ne olduğunu öğrettiğini de söyleyebilirim.

İnstagram Profilinizde Fark Yaratacak Ücretsiz Uygulamalar

Aslında çoğu zaman efekt kullanmaya bile ihtiyacınız olmayacak. Sizler için buraya kullanımla ilgili bir video bırakıyorum, bunun gibi birçok videoyu youtube da bulabilirsiniz. Hepinize iyi editlerrr :))) 

Snow

https://apps.apple.com/tr/app/snow-beauty-makeup-camera/id1022267439?l=tr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmobile.snow&gl=TR

Lightroom

https://apps.apple.com/tr/app/adobe-lightroom-photo-editor/id878783582?l=tr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.lrmobile&gl=TR

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 Yorum