Yine mi Erkekler?

Yine mi Erkekler?

Yine mi Erkekler?

Gerçekten sıkılmadınız mı?

Yada ben mi böyle düşünüyorum.. Şu kafaları yalnızca sexe çalışan karşısındaki kadını elde etmek için yemediği bok kalmayan erkeklerden harbiden sıkılmadınız mı? Ya tamam hani bizde çok namuslu edepli temiz aile çocuğu falan kezboşlardan değiliz ama ne bilim sanki hepsi aynı herkes aynı şey için programlanmış ama yalnızca dış görünüşleri farklı ve tabiki tarzları.

Meselaaaa şişman erkekler, yani şişman olarak adlandırmak pek hoş değil ama onlar aslında en iyileri diyebiliriz çünkü biraz utangaç yaklaşırlar bu tür konulara öncelikleri genelde karşısındaki kadını mutlu etmektir. Bunun sebebi de açıkça ortada ama neyse söylemeyecem seviyorum ben onları.

Şimdi ise tipik akrep burcu erkekleri. Açık sözlüler bu durum iyi mi kötü mü orasına pek karar veremedim ama. Direk benim amacım bu falan fistan diye açıklarlar uyarsa böyle der delikanlılık bu mu oluyor acaba. Bu konuyu uzunca tartışabiliriz aslanım.

Ay birde bak şeyler var ; ya sen beni tanımıyorsun, sen benim kim olduğumu biliyor musun? İşte şu kadar param var benim şöyle evim yatım katım var falan ayakları gel seni teknemde misafir edeyimler falanlar filanlar ya kusura bakmayın ama bir siktir olup çekilir misiniz gerçekten. Ne saçma sapan bir kendini ispatlamaya çalışma sanatıdır bu salak. Bizde zaten kadınlar olarak şey diyoruz ya aaa bunun yatı var hemen vermeliyim.. Ya sen şuyum buyum var deme bırak birşeyler ispatlamaya çalışma ne boş adamsınız siz ama ya.

Bak sinirlendim hee

Neyse hemen nextliyoruz… Evet şu beyaz tenliler genelde öyle oluyor ama gerçekten beyaz tenliler onlar. Gün boyu eğlenip yiyip içip gezip tozup akşam seviştikten sonra sizi ruh eşleri, hayat arkadaşları, kalplerinin yarısı sanan ahmaklar. Tabi oldu canım bende zaten Picasso.

Bakın ama buda ağır vasıta birsürü özlü sözler güzel kelimeler bize kendimizi o kadar iyi hissettirir ki böyle mesajlaşırken hep bir tebessüm falan. Çok tatlılar dimi yaaaa ama taaki yatağa kadar. Kalıbımı basarım o geceden sonra bir daha ne bir arama ne bir mesaj hani günaydın kraliçem ayım balım canımlı mesajlar? Herşey sevişene kadar adı başlığında bir şarkı yazmak istiyorum sizlere birde bunlar baya yakışıklı he.

Daha sizlere anlatmak istediğim erkeklerin 50 ayrı tonu var ama bunu burada bitirmek istiyorum.

Sevgilerimle.. 

Melis
Merhabaaaa ben kimim?
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Isındıracak Doğalgaz Faturası Tasarruf Önerileri
Isındıracak Doğalgaz Faturası Tasarruf Önerileri

Isındıracak Doğalgaz Faturası Tasarruf Önerileri

Sonraki
İllaki Herkes Evlenecek!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.