Yine mi Erkekler?

Yine mi Erkekler?

Yine mi Erkekler?

Gerçekten sıkılmadınız mı?

Yada ben mi böyle düşünüyorum.. Şu kafaları yalnızca sexe çalışan karşısındaki kadını elde etmek için yemediği bok kalmayan erkeklerden harbiden sıkılmadınız mı? Ya tamam hani bizde çok namuslu edepli temiz aile çocuğu falan kezboşlardan değiliz ama ne bilim sanki hepsi aynı herkes aynı şey için programlanmış ama yalnızca dış görünüşleri farklı ve tabiki tarzları.

Meselaaaa şişman erkekler, yani şişman olarak adlandırmak pek hoş değil ama onlar aslında en iyileri diyebiliriz çünkü biraz utangaç yaklaşırlar bu tür konulara öncelikleri genelde karşısındaki kadını mutlu etmektir. Bunun sebebi de açıkça ortada ama neyse söylemeyecem seviyorum ben onları.

Şimdi ise tipik akrep burcu erkekleri. Açık sözlüler bu durum iyi mi kötü mü orasına pek karar veremedim ama. Direk benim amacım bu falan fistan diye açıklarlar uyarsa böyle der delikanlılık bu mu oluyor acaba. Bu konuyu uzunca tartışabiliriz aslanım.

Ay birde bak şeyler var ; ya sen beni tanımıyorsun, sen benim kim olduğumu biliyor musun? İşte şu kadar param var benim şöyle evim yatım katım var falan ayakları gel seni teknemde misafir edeyimler falanlar filanlar ya kusura bakmayın ama bir siktir olup çekilir misiniz gerçekten. Ne saçma sapan bir kendini ispatlamaya çalışma sanatıdır bu salak. Bizde zaten kadınlar olarak şey diyoruz ya aaa bunun yatı var hemen vermeliyim.. Ya sen şuyum buyum var deme bırak birşeyler ispatlamaya çalışma ne boş adamsınız siz ama ya.

Bak sinirlendim hee

Neyse hemen nextliyoruz… Evet şu beyaz tenliler genelde öyle oluyor ama gerçekten beyaz tenliler onlar. Gün boyu eğlenip yiyip içip gezip tozup akşam seviştikten sonra sizi ruh eşleri, hayat arkadaşları, kalplerinin yarısı sanan ahmaklar. Tabi oldu canım bende zaten Picasso.

Bakın ama buda ağır vasıta birsürü özlü sözler güzel kelimeler bize kendimizi o kadar iyi hissettirir ki böyle mesajlaşırken hep bir tebessüm falan. Çok tatlılar dimi yaaaa ama taaki yatağa kadar. Kalıbımı basarım o geceden sonra bir daha ne bir arama ne bir mesaj hani günaydın kraliçem ayım balım canımlı mesajlar? Herşey sevişene kadar adı başlığında bir şarkı yazmak istiyorum sizlere birde bunlar baya yakışıklı he.

Daha sizlere anlatmak istediğim erkeklerin 50 ayrı tonu var ama bunu burada bitirmek istiyorum.

Sevgilerimle.. 

okur

Yazar: Melis

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Melis kardeşim, sen olmak istediğin gibi görün ve göründüğün gibi ol sonra da olmasını istediğin ilişkideki olması gereken erkeği, ruhsal anlamda ara, önce vicdanına bak, hayvan-insan seviyor mu bak, uzun uzun sohbet edebiliyor musun bak, ailesine seni güzel anlatıyor mu bak… En önemlisi de bir erkekten bağımsız kendini geliştir, güzelleştir. Gerisi zaten gelir. Bir abi tavsiyesi kabul edersen, biz de o zaman yazdıklarını hep okuruz. Bu tarz olmamış üzgünüm ama objektif bakıp kendini geliştireceğini düşünüyorum.

  2. Kaliteli bir eleştiri okuyacağım sandım ama “akrep burcu erkeği”ni görünce yanıldığımı anladım. Eğitimlisinden cahiline bütün kadınlar burçlara inanacak kadar aptal mı gerçekten? Sonra neden erkekler sevişmek için aşık taklidi yapıyor diye söyleniyorsunuz.

  3. Ay şu çocoğon gozüde 0.1 milisaniye bana deydii kesın beni şey yapmak istiyoğğğ. Seni buraya yazar diye koyana selam yollayarak sevişmek istemenin yemek yemek kadar normal birşey olduğunu erkeğin amacının senin gibi kezoları mutlu etmek olmadığını ve ” insanın hayatı, kendisinin aynası” olduğunu anlatmak isterdim ama sende o beyin yok