Yeni Plan

Herkese selam,

Buraya ağırlık vermek istediğime karar verdim. Tabii bunu ne kadar sürdürebilirim, onu göreceğiz. Daha önce bahsettim mi bilmiyorum fakat ben okumaya bayıldığım kadar yazmaya da bayılırım. Ve her yazmayı seven biri gibi bir kitap daha doğrusu bir seri yazmak en büyük hayallerimden. Biraz araştırma yaptığımda şunu gördüm ki yeni bir yazarın ilk kitabının seri kitap olması çok riskli. Bu yüzden de asıl hikayeye geçmeden önce aynı dünyada geçen bir hikaye yazmaya karar verdim. Bu hikayeyi de bölüm bölüm burada yayınlamak niyetindeyim. Planımız şu şekilde olacak;

Her hafta çarşamba günü izlediğim dizileri, okuduğum kitapları, yaşadıklarımı yazacağım bir günlük paylaşacağım. Haftanın genel bir özeti olacak. 

İki haftada bir cuma günü de hikayemden bir bölüm yayınlayacağım. 

Her hafta pazartesi günü ise size benim hoşuma giden bazı şeyleri önereceğim. Kitap, dizi, film ya da herhangi bir şey. 

Belirsiz aralıklarla da size öğrendiğim bilgileri anlatabilirim. Tarihle, felsefeyle, sosyolojiyle ya da psikolojiyle ilgili bir şeyler olabilir. Ya da sadece içimi döktüğüm bir gece yapabilirim. 

Bu plana ne kadar uyacağımı çok merak ediyorum. Gördüğünüz üzere plan yapmayı çok seven fakat uygulamakta biraz sorunlu biriyim. Yine de elimden geldiğince uymaya çalışacağım. Umarım kendimi test ettiğim bu yolculukta bana eşlik edersiniz.

Keyifli günler,

Victoria

Victoria
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
BİNBİR DOKUNUŞUN RENGİ: TABLOLAR DÜNYASI

BİNBİR DOKUNUŞUN RENGİ: TABLOLAR DÜNYASI

Sonraki
Hayat ve yaşam

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.