Yalnızlığın İnsansız Kalışına Şahit Oldum!

Yalnızlığın insansız kalışına şahit oldum, nasıl mı? Ne zaman mı? Gönlü gülümsemeyle dolu candan seven insanları gördüğüm yanlarına yaklaştığım anda şahit oldum, yalnızlığın insansız kalışına! Şaşırmadım değil, o gönlü güzel insanların bakışına gülüşüne konuşmasında ki aşkın mimiklerine hayran kaldım, insan nasıl böylesi aşkla dolu gönlün yanında kalmakla hayran kalmaz ki?

 

O güzel insanların nazik candan konuşmasını duyduktan sonra ben konuşmuyormuşum ki avazım çıktığı kadar bağırıyormuşum! Ben o gülen gözleri gördüğüm anda, bakmıyormuşum ki, bakarken parçalıyormuşum! Farkı fark ettiren ve yaratan Rabbim, yarattığı güzel gönüllü insanlarla yalnızlığın insansız kalışına tanık oldum! Çok ama çok mutluyum, bunu anlatacak kelimeler güzelliğine hayran kalırken kelimeler sözler kifayetsiz kalıyor, kifayet etmek şöyle dursun hayran hayran bakarken kelime söz olduğunu unutuyor……..

Yalnızlığın İnsansız Kalışına Şahit Oldum! Rabbim cümlemize nasip etsin güzellikleri yaşamayı hep birlikte inşallah….

Yalnızlığın insansız işte böyle yalnız bir başına kalışına şahit oldum, nasıl mı? Ne zaman mı?  Karşınıza gönlü insanı hakkı seven gönlün gülümsemeyle dolu olan candan seven bakışlarını bir anda gördüğüm anda, yanlarına hemen yaklaştım,işte o yaklaştığım anda şahit oldum, insanın değil, yalnızlığın insansız kalışına! Şaşırmadım değil, o gönlü güzel insanların hoş olan bakışına gülüşüne konuşmasında ki aşkın tatlılığına mimiklerinde açan güllerin açılışına hayran kaldım, insan nasıl böylesi aşkla dolu gönlün yanında kalmakla hayran kalmaz ki?

 

Mehmet Aluç

Mehmet Aluç-Kul Mehmet
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hoş Bakışlar Vardır Ki, Öylesine Hoş Geldin Der Ki…
Sonraki
ONCE UPON A TIME

ONCE UPON A TIME

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.