in ,

Vasat mı?

Bence her insan yeteneklidir sadece o yeteneğini kendisi bulması gerekir. İşte çoğu insanda burada sorun yaşar. Sen evet sen kendini vasat sanan sen, şu 7 milyarlık dünyada sana benzeyen hiç kimse yok neden biliyor musun ? Sen özelsin çünkü evet sana diyorum dediklerime kulak ver. sen 7 milyarda 1 ihtimalle doğdun düşünsene bi kendini vasat sanan sen 7 milyarda 1 doğmak sen bu dünyaya gelmişsin ama neden gelmişsin vasat olmak için mi kimse vasat olmak için gelmedi bu dünya vasat diye bir kelime yanlış olur.

Sen bu dünyaya bişey için geldin ama sadece ne olduğunu bilmiyorsun şimdi gir o odana aynada bir kendine bak ve kendine sor kimim ben ? ne için bu dünyaya geldim ? bunları kendine sorduğun anda düşünmeye başlıycaksın baksana düşünüyosun vasat olan düşünürmü hiç. İşte o zaman kendi yeteneğini bulucaksın . Sonra bir bakıcaksın ve diyceksinki vay be ben buymuşum. Şimdi otur ve sen nesin ne değilsin elden geçir bu elbette bir günlük bir iş değil asla pes etme, pes etmek korkakların işidir. sen korkak olabilirsin ama  hayatta riskde alman lazım .Sakın diğer insanların ne dediğine takma onlar kendileri yapamadılar diye sana da yapamıycağını söylerler çünkü asıl beceriksiz onlar!

Bir şey mi yapmak istiyorsun o zaman şimdi bilgisayarı kapa ve hemen başla bu iş için yaş önemli değil ister 15 yaşında ol ister 60 sadece işi şimdi yapmaya başla ve şunu sakın unutma ‘ sonra yaparım tembellerin işidir.

okur

Yazar: Omer-Kaya

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.