Süreç

Süreç

Süreç

Bu benim ilk denemem ve gündemde ki bir konuyla giriş yapmak istedim… Bu zor sürecin henüz başındayken birçok şeyin farkında değildik. Belki de ciddiye almadık. Ama şimdi en basit şeyi bile özler hale geldik, geldim. Dışarıya istediğim gibi çıkmayı, gezmeyi, kahve içmeyi, arkadaşlarımla buluşmayı, sahilde boş boş yürümeyi, dükkanlarda dolaşmayı o kadar çok özledim ki. Meğer ne kadar değerliymiş bu basit görünen şeyler. Şimdi evimizdeyiz tabii ki. Hem kendimiz için hem de çevremizdeki insanların sağlığı için bunu yapmak zorundayız.

Elbet bu bitecek ve her şey eski halini almaya başlayacak. Belki uzun zaman alacak ama mutlaka sonunda özlediğimiz günlere kavuşacağız.   Herkes gibi  evimde kitap okuyorum, dizi izliyorum, evde kendimce spor yapıyorum (ve bunun faydalarını görmeye başladım) sınavıma çalışıyorum ha bide Zuhal Topal’la Sofrada programını izliyorum 🙂 Kaynanaların saçma sapan komik konuşmaları biraz da olsa kafamı olan durumdan uzaklaştırıyor. Bol bol çay kahve içmeye devam.

En çok yaz gelince de evde kalacak olmamıza üzülüyorum. Havalar ısınacak herkes her yer kıpır kıpır olacağı zaman evde kalıp sağlığımızı korumak gerekecek. Hiç aklımıza böyle bir şey yaşayacağımız gelmezdi. Kimin gelirdi ki? Umarım en kısa zaman da daha az kayıplarla kurtuluruz bu durumdan. Sağlıkla kalın… 

Buketce
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kendimiz İçin
Sonraki
Tesadüf

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.