Spotify’da Az Bilinen Faydalı ve Eğlenceli Podcast’ler 2

Selamlar dostlar. Bir haftalık aradan sonra tekrar birlikteyiz. Umarım hepinizin keyfi ve sağlığı yerindedir. Bugün geçen haftaki yazımın devamı niteliğinde bir yazıyla geldim. Spotify’da Az Bilinen Faydalı ve Eğlenceli Podcast’ler’in ikinci kısmı olsun istedim. Hadi buyurun yazıya geçelim. He bu arada serinin ilk yazısına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.  

  • Trend Topic 

Nevşin Mengü, her hafta Türkiye ve dünyada Trend Topic olmuş konuları ele alarak dinleyiciye yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Bugün itibariyle 71 bölümden oluşan Podcast’in süresi de ortalama 25-30 dakika arasında değişiklik gösteriyor.

https://open.spotify.com/show/7fryGzY77QapwhSlg3JVOl

  • Yakın İlişkiler 

İki insan arasındaki ilişkinin aşktan yalnızlığa, cinsellikten arkadaşlığa kadar birçok konuda incelendiği bir Podcast. Kafanızdaki bazı cevapsız soruları da bu Podcast’te konu olarak görebilirsiniz -ki bu da benim en çok hoşuma giden durum oldu. Bölümlerin ortalaması süresi ise 25-30 dakika civarında.

https://open.spotify.com/show/4t6VSKgStF7xEt9YaKv3FK

  • Bunu Ben de Yaparım

Birçoğumuzun hayatına Youtube ile girmiş olan İbrahim Selim ve ekibinin hazırlayıp sunduğu bu Podcast’te insanların canını sıkan, darlayıp bunaltan birçok konu masaya yatırılarak enine boyuna tartışılıyor. Bölümlerin süresi de 20-25 dakika civarında değişiklik gösteriyor.

https://open.spotify.com/show/591e5NjOwoHNsl1ibFePW5

  • Gece Yarısı Muhabbetleri ve Uykusuzluk 

Bu Podcast, bol miktarda kaos ve saçmalık içermekte. İsminin hakkını veren bir Podcast olduğunu söyleyebilirim, keza çalan şarkılar ile tam bir gece yarısı muhabbeti havasına girebiliyoruz. Birçok bölümden oluşan bu keyifli Podcast’in ortalama süresi ise 40-45 dakika civarında değişiklik gösteriyor.

https://open.spotify.com/show/1S6RlN9BdBSaPRpJbWhStO

  • Odadaki Fil

Fatih Aker ve Doktor, her bölümde ele aldıkları farklı konuları engin bilgileriyle masaya yatırıyor. Eğlenceli bölümlerden oluşan bu Podcast’in ortalama süresi de 30-35 dakika civarında.

https://open.spotify.com/show/3ltzvWNAbN3MVYhpMAHVS4

  • 42 Dakika

Türkiye ve dünya gündemi, tarih, kültür ve felsefe gibi konuların konuşulduğu öğretici bir Podcast. Bölümlerin süresi ise 30-40 dakika arasında değişkenlik göstermekte.

https://open.spotify.com/show/5O5lYHcmLIYjUBj9EBbygw

  • Kutsal Motor 

Sinema, televizyon ve eğlence kültürü üzerine yapılmış keyifli bir Podcast. Bölümlerin uzunluğu 55-60 dakika civarında değişmekte.

https://open.spotify.com/show/27kME1nS5sE8WgeBdDZn1z

Yüksel Gültekin
23'ist
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
BÜYÜTTÜĞÜMÜZ KÜÇÜK SORUNLAR

BÜYÜTTÜĞÜMÜZ KÜÇÜK SORUNLAR

Sonraki
Bir Oraletin Siyasal Sentezi

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.