Spor Dünyasına Şekil Veren Buluş Binance FAN TOKENLER

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni bir “fan token” programı duyurdu. Program, kullanıcıların ticaret, tavsiyeler ve diğer etkinlikler dahil olmak üzere Binance ekosistemine katılım için ödüller kazanmalarını sağlayacak. 

Taraftar jetonları Binance Chain blok zincirinde yayınlanacak ve Binance DEX’te alınıp satılabilecek. Piyasaya sürülecek ilk hayran tokeni Binance Coin (BNB) olacak.

Binance Taraftar Tokenları Nedir?

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, en popüler espor takımlarından bazıları için taraftar jetonlarını piyasaya sürdü. Binance Taraftar Tokenları, Binance Chain blok zincirinde çalışacak olan ERC-20 uyumlu tokenlerdir. Jetonlar, taraftarları takım faaliyetlerine katılımlarından dolayı ödüllendirmek için kullanılacak ve takım karar verme sürecinde onlara söz hakkı verecek.

Binance Taraftar Tokenlarının ilk partisi 22 Mayıs’ta Binance DEX borsasında satın alınabilecek. Jetonlar, her biri 1 ETH sabit bir fiyatla satılacak. Toplam 1 milyon token arzı var, tokenlerin %50’si halka satılmakta ve diğer %50’si ekip tarafından tutulmaktadır.

Binance Taraftar Tokenlarının piyasaya sürülmesi, şirketin e-spor endüstrisine daha geniş bir şekilde girmesinin bir parçası.

Binance Taraftar Tokenları NFT mi?

Hayır, Binance Taraftar Tokenları NFT değildir. Binance Taraftar Tokenleri, Binance tarafından Ethereum blok zincirinde verilen ERC20 jetonlarıdır. Binance Launchpad’de en sevdiğiniz projelere oy vermek için kullanılabilirler ve oy verdiğiniz projenin işlem ücreti gelirinden size bir pay verirler. 

Binance Taraftar Tokenlarını cüzdanım tarafından oluşturulandan farklı bir adrese gönderebilir miyim?

Hayır, Binance Taraftar Tokenları NFT değildir. Bunları yalnızca cüzdanınız tarafından oluşturulan adrese gönderebilirsiniz. Aktarılabilir adres bir NFT değil.

Binance Taraftar Tokenlarını Nereden ve Nasıl Satın Alabilirim?

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yakın zamanda kendi hayran tokenini piyasaya sürdü. Binance Taraftar Simgesi (BNB), hayranları Binance ekosistemine verdikleri destek için ödüllendirmek için kullanılacak bir yardımcı program simgesidir. Burada Binance Taraftar Tokenlarını nereden ve nasıl satın alabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz.

İlk adım, henüz bir hesabınız yoksa bir Binance hesabı oluşturmaktır. Ardından, fiat para birimi veya kripto para birimi kullanarak hesabınıza para yatırmanız gerekecektir. Hesabınıza para yatırıldıktan sonra, “Değişim” sayfasına gidebilir ve “BNB/USDT” işlem çiftini arayabilirsiniz.

‘BNB Satın Al’a tıklayın ve satın almak istediğiniz BNB miktarını girin.

Hayran kulübü modeli aslında yeni bir fikir değil. Bununla birlikte, onu blok zinciri ile birleştirmek, kriptoekonomide yeni bir fandom modeli yarattı. Sıkça Sorulan Sorular Lazio gibi bir kulüp ne kadar çok fayda sağlarsa, tokenlerine olan talebin o kadar yüksek olması muhtemeldir.

Favori kulüpleriniz için VIP ayrıcalıkları elde etmek için Binance Taraftar Token platformuna geçin. Platform yeni komutlar ve özelliklerle düzenli olarak güncellenir, bu nedenle Launchpad’e ve etkinliklere zamanında katılmak için düzenli olarak tekrar kontrol edin.

Eğer yazılarımızı video olarak izlemek isterseniz;

Kripto101
Türkiye\'nin en geniş içeriğe sahip akademik kripto eğitim platformu.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
FOMO Nedir, Nasıl Başa Çıkılır?

FOMO Nedir, Nasıl Başa Çıkılır?

Sonraki
sen şarkılarını söyle film eleştirisi (no spoi)

sen şarkılarını söyle film eleştirisi (no spoi)

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.