SEVMEK MÜBALAĞA SANATIDIR ABARTIN

Hayatınıza aldığınız ve zamanla yarı yarıya bölüşmeyi öğrendiğiniz insanları asla kırmayın. Aklınıza gelen her sözü dokuz kez düşünün çünkü boğaz dokuz boğumdur. Söyleyeceğinizin sekizini yutup birisini söyleyin. Etrafınızda sizi güzelleştiren her kim varsa onu ilk gördüğünüz yerde sımsıkı sarılın lütfen çünkü bazen her şey için geç olabilir. 

Sevdiğinizin, sevildiğinizin kıymetini bilin. Size aşkla bakan o gözleri ellerinden tutun. Hayatınızı paylaşmaya karar verdiğiniz  insanlara sırtınızı yaslayın ve birbirinizden güç almanıza izin verin. Bir sabah güneş doğar ve sevgisini kalbinize sığdıramadığınız biri çıkıp gelir. Size sadece “Sen nerelerdeydin?” diye sormak kalır. Başınızı omzuna yaslayın ve size olan sevgisinin boyutunu hiç dert etmeyin çünkü her ne olursa olsun o kişi hala sizin yanınızda ise sevgisi gerçektir.

Seven insan sadece bir şartla gider o da sizin zarar göreceğiniz durumdur. Sizi öylesine sever ki zarar görmenize dayanamaz çünkü. O kişi gitse bile siz hayatında yer ettiyseniz sizi mezara kadar unutmayacaktır, emin olun. 

Vaktiniz varken susmayın ona her fırsatta sevdiğinizi söyleyin, gösterin, hissettirin çünkü susmaya başlarsanız o zaman susmaya alışırsınız. Sevilen insan sizin onu sevdiğinizi bilse bile duymak ister çünkü. Son olarak; sevdiğinizin, sevildiğinizin kıymetini bilin çünkü bir nefeslik hayatta yaşıyoruz. Sevmek mübalağa sanatıdır abartabildiğiniz kadar abartın çünkü bugün varız yarın yokuz belki…

SENİ TANIMAK, SAHRA ÇÖLÜNE ON YILDA BİR DÜŞEN YAĞMUR TANELERİNE DOKUNMAK GİBİYDİ… 

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Yorum