Seni Sevmeyen Birinden Vazgeç!

Seni sevmeyen birinden vazgeç!

Çünkü vazgeçmezsen daha çok seversin. Ona karşı hissettiğin şey ne kadar büyükse, umursanmayaşın o kadar çok dokunur sana. Her gidene ne kadar göz yumabilirsin ki. Peki seni gözden çıkarmış birini nereye kadar bekleyebilirsin ki? 

Seni ağlatan kişi uzanıp dokunmuyorsa yanaklarına, silmiyorsa gözyaşını; boşver ağlama…

Sana da yazık değil mi? 

Sen onun için ağlarken o ise.. Başkalarıyla gülüp eğleniyor.. Biz en başta yaptık hata değmeyecek insanları severek.. 

Gülüşünü alıp gökyüzüne asmak istedin en çok dimi? Bende aynısını istedim her dakika doya doya görebiliyim diye gülüşünü..

Senin kalbine değmeyen, gözyaşına da değmez.. Bırak aksın gözyaşın, sil onu hayatından.. Bir insanı ne kadar taşıyabilirsin yüreğin de, daha ne kadar bekleyebilirsin gelmeyeceğini bile bile?

Peki seni gözden çıkarmış birini sen neden bekleyesin ki? Ya da her dönüşünde ne kadar hiçbir şey olmamış gibi davranabilirsin? 

Bırak yüreğine at. Çünkü o senin ne bir damla gözyaşına, ne de seni acıtan o sevgine layık değil… 

Herşey güzel olabilirdi ama olmadı, sen istemedin…

Allah kaderine yazmamışsa, onu sana bağlayan bir bağ yaratmamışsa, Ne kadar seversen sev çektiğin acıyla kalırsın ancak. Kendi boşluğun da sessizliğin, yalnızlığınla kalırsın… 

Geç olsa da artık anla! 

Senin saçlarına,Senin ellerine,Senin yüreğine dokunmasına ihtiyacın olduğunda yoksa, sil at onu hayatından.

Az önce dediğim gibi senin kalbine değemeyen, gözyaşına da değmez… Ve bunları bildiği halde sana hala acı çektiriyorsa, senin için endişelenmiyorsa, aramıyorsa, sormuyorsa; son bir defa daha ağla… Sil onu yüreğinden sana da zor.

O sensizliği göze aldıysa, sen onsuzluktan nereye kadar kaybedersin ki? 

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 Yorum

  1. Bende 13 yaşındayken çok sevmiştim birini deli gibi aşık olmuştum ama o çok şerefsizdi gerçekten çok şerefsizdi çok şükür unuttum gitti aynı sitedeyiz hâlâ ben onu görüyorum ama o beni görmüyo ona değil de onun bir arkadaşına çok beddua ediyorum o arkadaşı üzerinden bana yapmadığını bırakmamıştı çok Narsist biriydi arkadaşının yaptığı tek bir şeyi söyleyeyim yerde otururken sırtıma kocaman bir bisiklet fırlatmıştı her türlü psikolojik zorbalığı yapıyorlardı ama sevdiğin zaman bırakamıyorsun işte anca o seni zorla bırakıcak sonra zaman geçtikçe merak etme sende unutucaksın ve bir gün kendini özgür hissediceksin ona aşık kendini yok olan sen tekrar ortaya çıkıcak he sonraları onu yine düşünüceksin ama eskisi kadar acı vermiycek sana

  2. valla ben birisini sevdim onun için marifet olarak söylemiyorum hani çok kötü olmuştum kolumu bıçakla kestiğim oldu felan ama zaman geçince pişman oldum ve şuan bi başkasını seviyorum aşk 1 kere olunmuyor tamam seversin birisini ama değmeyen insansa vazgeçip seni seveni seviceksin

  3. ya onla olmasada onsuzluk daha yorucuysa,ya onu kaybetmeye kıyamıyorsa için,ya belki biz olabiliriz diye bağırıyorsa kalbin…Sen bana diyorsun ki kalbini saf dışı bırak,aklını pusulan seç.Aklı pusula olanın kalbinde perde olursa kork,aklı pusula olanın kalbine zaman verip izin verirsen kalp zaten yorulcak,akılla iş birliği yapacak belki atı alan üsküdarı geçecek ama şunu unutma geriye pişmanlık değil,elimden geleni yaptım kafam,vicdanım rahat diyebileceksin.Benden sana tavsiye kalbine zaman ver o doğru yolu bulur…

    • Kalbime verdim zamanlar beni daha çok yoruyorsa? 3 senedir kalbime verdim zamanı yok ettim ben bugün. Onsuzluk zor, her geçtim yerde onun kokusu anısı hatırası var iken ben zorda olsa onu kalbimde öldürdüm. O şuan nişanlısıyla mutlu ve huzurlu o benim 15 yaşımın en güzel hatırası ve her zaman öyle kalacak. İlk aşkım ilk heyecanım o her zaman. O başkasıyla mutlu şuan ben onun hatıralarıyla mutlu olmaya çabalıyorum. Eğer seni kendini unutturacak noktaya getirdiyse unutmaktan başka çaren kalmıyor artık.