SAF KIZ

Bu benim ilk hikayem 

(Saçma ise yazın) 

Aslında bir insandır.  Annesi bir büyücüdür. Ve kızına bir büyü yapmıştır.  Ve kızı  kara mamba yılanına çevirip göle atmıştır.Fakat mamba konuşabiliyordur.  Annesi konuşmasını engelleyememiştir.

Mamba yilan olarak bir şehre gelmiştir. Şehirde bir sürü insan görmüştür.  İçinden biri dikkatini çok çekmiştir ve onun yanına gitmiştir . O çocuk yılanı görüp çığlık atmıştır . 

Fakat bu büyününün bir gün süresi bitcekti. Mamba bunu  biliyordu . Yıllar sonrasında mamba 18 yaşındaydı . Ve artık büyünün suresi bitmişti fakat mambanin arkasında bir kuyruk vardı belliki bu büyü mambaya   kalıcı izler bırakmıştı.   En azından etek giyerek kuyruğunu kapatıyordu . Ve dili çok büyüktü , ağzıda kocamandı bunlar o kadar da önemli detaylar değil ,en  önemlisi mambanın üstünde kalıcı bir siyah kıyafet olmasıydı , üstünden çikaramıyordu . Mamba her zaman ki gibi yılanların yediği şeyleri yiyordu , insan olmasına rağmen.bir gün o da insanlar gibi olmak  istedi ve istediğini başardı. 22 yaşında bir çocuktan hoşlandı .  Ama o çocuk değildi adam 40 yaşındaydı fakat boyu çok küçük sesi de çocuk gibiydi . Mamba çok saf olduğu için   hakkındaki herşeyi şöyleydi birisiydi ama hayat gül pembe değildi  o adam Mambaya bir plan kurmuştu.  Bütün adamlarını toplayıp kızı oldurecekti. Lanetli bir evdeydi Mamba çok korkmuştu.  Ve yakınlarda onun yaşinda fakir   bir çocuk görmüştü . Ve onun ağzının kapalı olduğunu gören çocuk yanına koştu.   Çocuk ona yardim edcekti ki adamlar geldi ve adam dedi ki sen kim oluyorsun be Çocuk buraya geliyon şu siyah kıza yardim ediyorsun . Cocuk sessiz kaldı tek kelime etmedi .hani senin anan baban yok mu ne yapıyorsun burada?diye sordu adamlar. Çocuk mambayı alıp kaçtı, adamlar peşinden koştu ve bir köprüye geldiler çok yorulmuşlardı . Adamın elinde silah vardı ve çocuğu silahla vurdu.  Adamlar mambayı  alıp kaçtılar .Çocuk yılan gibi sürünerekten hastaneye geldi.

black-mamba
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
LGBT GRUBU: 4MIX
Sonraki
en etkili zayıflama yöntemleri ŞOK

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.