Oyuncuların Kişiselleştirilmiş Güçlü Donanım İhtiyacı Artıyor

pc-oyuncularının-kişiselleştirilmiş-bilgisayar-ve-güçlü-donanım-ihtiyacı-artıyor

35 milyar dolarlık bir pazarı oluşturan PC oyuncularının ihtiyaç ve talepleri gün geçtikçe kişiselleşiyor. Özellikle de bu durum haftada en az 1 oyun oynayan ve kararlı PC oyuncuları olarak adlandırılan kitlede daha da belirgin. Yapılan global araştırmalar da kararlı PC oyuncularının ayrıca donanımlarına para harcadığını gösteriyor. Oyuncular donanımlarını ortalama 3,3 yılda bir donanımlarını da yükseltiyorlar.

pc-oyuncularının-kişiselleştirilmiş-bilgisayar-ve-güçlü-donanım-ihtiyacı-artıyor

Kendi yarattıkları bilgisayarlarda oyun oynamak isteyenlerin ihtiyaçlarının karşılanmasında yaşanan sorunlara cevap ise Türkiye’nin konfigürasyon yapabilen tek markası Casper’dan geliyor. Casper kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun performansı sağlamak için çözümler üretiyor.

Ayrıca toplama bilgisayarlarda yaşanması muhtemel parça uyumsuzluğu risklerini ortadan kaldırmak adına en uyumlu ve uygun parçaları fabrika ortamında yapılan testler sonucunda oyunculara ulaştırabiliyor.

Profesyonel Oyuncuların Motivasyonu Daha İyi Oyun Deneyimi

Newzoo’nun gerçekleştirdiği PC oyuncularına yönelik araştırma yaptı. Bu araştırmaya göre kararlı bilgisayar oyuncularının neredeyse dörtte üçü, ana motivasyonlarının oyun deneyimlerini iyileştirmek olduğunu belirtiyor.

Daha güçlü donanımların oyuncuların sadece oyunlardaki deneyimlerini iyileştirmekle kalmaz. Aynı zamanda birçok oyuncunun daha zorlu özelliklere sahip oyunlara erişmesini de sağlar.

Oyunculara Konfigürasyon Bilgisayar Yapabilen Tek Marka

Özellikle son yıllardaki oyun alanına yönelik güç ve performansa sahip kişiye özel bilgisayar üretimi ciddi artış göstermektedir. Çoğu oyuncu bilgisayar alımlarında önceliğini donanımlara göre belirliyor. Ancak bazı zamanlarda da kullanıcılar istedikleri PC veye laptopa ulaşamıyorlar.

Casper talep edilen özelleştirmeye göre dünyanın en iyi markalarının en kaliteli bileşenlerinden oluşan kişiye özel bilgisayar üretimini gerçekleştiriyor. Böylece seri üretime nazaran tamamen kullanıcıların kullanım ve ihtiyaç alanlarına göre özelliklerini belirliyor.

Bunun sonucunda güç ve performans bilgisayarların üretimini gerçekleştiren tek marka olarak oyun bilgisayarlarında ömür boyu performans garantisini de sunuyor.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

infiluck Gaming
infiluck
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Logitech G Pro X Superlight Mouse’un Pembe Rengi Satışa Sunuldu

Logitech G Pro X Superlight Mouse’un Pembe Rengi Satışa Sunuldu

Sonraki
3. Sezon Şimdi YU-GI-OH! Koleksiyon Kart Oyunu’nda

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.