Opencart Giyim ve Butik Teması

Opencart Giyim ve Butik Teması

TEMAYI SATIN AL

Bu temamız daha çok tekstil/giyim ve butik sahipleri için hazırlanmıştır. %100 mobil uyumlu ve kolay arayüze sahip bu tasarım ile ürünlerinizi aynı gün satışa çıkarabilirsiniz. Sektördeki öncü sitelerden esinlenerek tasarlanan temamıza 320 TL‘ye sahip olabilirsiniz. Temamızla beraber 9 adet modülde hediye olarak gelmektedir. Özellikle butik sayfalarının olmassa olmazı seçeneğe tıkla ürüne git modülü bu temamızda aktif olarak kullanılmakta ve tema ile beraber ücretsiz gelmektedir.

Temayla Beraber Gelecek 9 Modül

Seçeneğe Link Verme

Complete Seo (otomatik)

Pro E-mail Template

Türkiye Haritası

Toplu Resim Yükleme

Hızlı Ürün Düzenleme

Özel Login Sayfası

Sepet Hatırlatma

Hızlı Ürün Ekleme

Opencart Uzmanı Kimdir?

Opencart Uzmanı 12 yıldır opencart konusunda hizmet ve destek veren Hakkı Duman tarafından 2013 yılında kurulmuştur. 

Temel olarak amacımız opencartın gelişmesini sağlamak ve opencart konusunda destek vermektir. Sitemizde ücretli, ücretsiz opencart tema modüllerini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra opencart sürümlerini ve opencart hakkında her türlü ayrıntı bilgiyi opencart uzmanı üzerinde bulabilirsiniz. Bilindiği üzere e-ticaret sektörünün internette önemli bir yeri vardır. 

Opencart alt yapısında e-ticaret adına aradığnız her türlü özelliği bulabilirsiniz. Opencart altyapısında bir çok özellik olmasına rağmen bu özelliklerin çoğu bilinmemektedir. Opencart uzmanı olarak bu konularda detaylı bilgi vermek ve takıldığınız yerde size yardımcı olmak için elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışacağız.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.