Önerdiğim Dizi Ve Filmler

Tekrardan merhabalar. Bugün sizlere önerdiğim birkaç dizi ve filmleri yazacağım. 

Teen Wolf Eğer ilginizi kurt adamlarla ilgili şeyler çekiyorsa bu dizi tam sizlik. Netflix’te de bulunan bu gençlik dizisi, 6 sezondur. 

Love Alarm

Bu dizi ise Asya dizisidir. Bir aşk uygulamasının yüzünden başına gelen olaylar hakkındadır. Netflix’te bulunmaktadır. 2 sezondur. 

IT

Bu film ise IT. Bir palyaço hakkında. Ayrıca kitabı da bulunmaktadır. Filmin sadece ilki Netflix’te bulunmaktadır. İkincisini ise farklı sitelerden izleyebilirsiniz. Film 2 saattir. Ayrıca korku filmidir. 

Ayla

Bu filmin ismi ise Ayla. Bu filmde duygusal bir filmdir. Filmin kısaca konusu ise, Güney Kore’de olan bir savaşa katılan Türk askerin, Koreli bir küçük kızı şans eseri bulmasıdır. Film 2 saattir. Netflix’te bulunmaktadır. 

Lucifer

Bu dizi ise Netflix’te bulunmaktadır. Adı Lucifer. Kısaca, şeytanın insan kılığına bürünmesi ve dünyaya gelmesi şeklindedir. 5 sezondur. 

Harry Potter

Bu filmi izlemeyen neredeyse yoktur. Neredeyse herkes tarafından bilinen bir film serisidir. Netflix’te bulunmaktadır. 7 tane filmi vardır. Ayrıca kitapları da vardır. Genel olarak 2 saattir. Fantastik bir filmdir. İzlerken çok keyif alabileceğinizi düşünüyorum. Kısaca, yetim bir çocuğun doğuştan bazı yeteneklere sahip olması ve bu yeteneklerinin farklı kişiler sayesinde keşfetmesidir. 

The A List

Bu dizi de Netflix’te bulunmaktadır. 1 sezonu vardır. Kısaca, öğrenci grubu okul gezisine katılır. Bir kamp yerine giderler ve orada bir grup kız garip bir kızla tanışır. Ve kız gerçekten çok gariptir. Manipüle yeteneği ile herkesi etkisi altına alır. 

Charlie And The Chocolate Factory 

Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Netflix’te bulunmaktadır. 1 saattir. Kısaca, fakir bir çocuğun büyük bir çikolata fabrikası için bulduğu biletle yaşadıkları. Ayrıca kitabı da bulunmaktadır. 

The Umbrella Academy

Netflix’te bulunmaktadır. 2 sezondur fakat şu an 3. sezonu çekiliyor. Kısaca, bir babanın 7 doğaüstü güçlere sahip olan çocukları evlat edinmesidir. Çizgi romanı mevcuttur.

Hepsi bu kadardı. Umarım işinize yaramıştır. 

DahiSensin
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Yıldızlı Gece (Vincent Van Gogh)
Sonraki
Gerçek suçlu

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.