Normaleşmeyen Hayat

Merhabalar, ben emre. bildiğiniz gibi hayat şartları gittikçe zorlaşıyor hastalık bütün dünyaya yayıldı bütün alışkanlıklarımız değişti. hayatımıza maskeler girdi sevdiklerimize sarılamaz olduk evlerde hapis kaldık. aslında bu hastalık da bize bir ders verdi hayatın ne kadar kıymetli olduğunu özgürlüğün ne kadar önemli olduğunu ve sevginin kıymetinin bilinmesi gerektiğini öğretti bizlere. sizlere diyeceğim o ki her şeyin kıymetini bilin hayata insanlara değer verin, belki şuan hayatımız çok sıkıcı olabilir.

her şey değişmiş olabilir ama umudumuzu yittirmememiz gerekiyor tüm gücümüzle hayata baģlanmalıyız hayata sarılmalıyız bu hayat bizim artık kendimiz için kararlar almalı ve bunun için mücadele etmeliyiz özgürlük dünyadaki en önemli şeylerin başında geliyor bu hastalıktada bunu çok iyi öğrendik o yüzden özgürlüğünüzden hiçbir zaman vaz geçmeyin gerekirse bunun için savaşın eğer bunu okuyorsanız bu sözüm sizleredir dünyayı sevgi güzeleştiri sevin sayın değer verin okuduğunuz için teşekkürler siz siz olun hayatınızdan sevdiklerinizden vaz geçmeyin onlar için elinizden geleni yapın çalışın çabalayın.

bu dünya bizim ve bunun için cehaleten uzak durun okuyun öğrenin kulaktan dolma bilgilerle konuşmayın her duyduğunuza inanmayın siz kendiniz öğrenin asıl savaş bilgi savaşıdır bilginizi savaştırın bu size zarar vermez aksine sizi daha bilgili ve güçlü yapar hayat bir oyundun iyi oynayan kazanır unutmayın 😉

e
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hayatın tek bir insandan ibaret olduğunu sanmak

Hayatın tek bir insandan ibaret olduğunu sanmak

Sonraki
Cehalet

Cehalet

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.