No-frost-mrost

No-frost-mrost

Akrep burcundaki Dolunaydan mıdır nedir dün bende bir pozitiflik bir pollyannacılık sormayın gitsin. Hayır Akrep burcu da değilim:) böyle vay efendim bundan sonra kimseyi takmıyorum, hiç bir olay beni üzemez güler geçerim havalarındayım. İşe de gitmişim ama hiç sorun değil. Kendimi yükselttim uçmama az kaldı. İş çıkışı sen yanlış yola gir,erken gideceğin eve geç git. Amaan bişey olmaz vardır bi hayır tarzında hemen modumu koruyucu cümleler kuruyorum.

Neyse eve geldim buzluğu bi açtım kapak yapışmış içindekiler adeta eskimo cumhuriyeti kurmuş. Buzdolabını buz devrine çevirecekler. Açtım telefonu annemi aradım malum tecrübe başka şey.Arkadan babam bi şeyler söylüyo el birliğiyle buz çözdürme düğmesine bastırdılar bana. Motor durdu çalışmıyor buzu çözmek için. Olan oldu sabaha kadar bekledim.İçindekiler bozulmasın diye dua ediyorum tabi. Şıp şıp aşağı katlara sular damlıyo falan.

Bu böyle olmaz dedim çektim fişi aldım bozulacakları yan komşunun buzluğa. Elime de bıçak kontrollü şekilde tak tak başladım kırmaya. Siz sakın denemeyin:) korkulan olmadı bir yerleri delmedim. Kalıp kalıp buz döküldü ama yerler perişan, birsürü vaktim de gitmiş. Neyseki zevkliydi terapi gibi. Dünden hazırladığım yapılacaklar listesi de bugünlük yalan oldu.Olsunn yarın var bu arada komşu buzluktakileri bana unutturmayın olur mu:)

Herhangi bir kedi
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Neyim, nesin…
Sonraki
“Sınav tarihi geri alındı” Şaka mı bu?
"Sınav tarihi geri alındı" Şaka mı bu?

“Sınav tarihi geri alındı” Şaka mı bu?

İlginizi Çekebilir

Mart ayı blog yarışması başladı, 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin
Mart ayı blog yarışması başladı, 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.