Neyim, nesin…

Aslında çok evvel düşündüğüm bir şey. Belki de kendim için düşündüğüm tek şey olabilir. . Kendimi hep bişeyleri kaybedince sorguluyorum. Ya şöyle yapmasaydım keşke, ya niye böyle yaptım, keşke zamanı geri alabilsem… Bak güzel kardeşim çok değer vermeyeceksin. Keşkelerle hayat yürümüyor. Gerçi biz yürüyoruz orası ayrı ya da sürünüyoruz. Sürünmek daha mantıklı gelmeye başladı şimdi. Hayatta hep iyi şeyler yapıp kötü bi şey çıkınca da bizede mi diyorsun. Yok şaka, bak bu rüya bitti. Çok beklersin işte. Keşke dersin yine halâ akıllanmazsın.

Keşke yok unut artık şunu. Bazen tek istediğim bir an önce bulutlara doğru uçmak. Ne alakası var isteyen uçuyor, uçak ne için diyecektir. Bazıları da kafayı bul uç aga diyecektir. En sevdiğim kısım da bu. 😂. Dersiniz ya hani keşke bunun yaşadıği kafayı ben yaşasatdım. Güzel kardeşim adamın kafasında kim bilir ne dertler, ne acılar var. Sen o yükü kaldırabilecek misin? İyı düşün. Önce sen nesin onu düşün. Bak insanlar konuşmadan bile anlaşabiliyor.

Zor bi şey değil ya kendini anlamak ya da başkalarını. Yok şöyleydi yok böyleydi. İs o zaman Coşkun’un işine döner. Gazozumu rahat içemiyorum. Hayatımı siktin gittin tebrikler sana. Bu seneki Oscar sende diyeceğim de Corona var işte. Neyse bidaha ki seneye canım pardon ne canımı, arkadaşım.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.