I love healthy eating

Nasıl Gidecek Bu Kilolar?

                                NASIL ZAYIFLANILMAZ

Evet doğru duydun her zaman zayıflamak için bir şeyler yazacak değiliz bu gün de yapılan hatalar, düşünülüp yapılmayan hareketlerden bahsedeceğiz.

Her insan hayatında `’bi beş kilo versem fıstık gibi olurum’ demiştir kesin ama o beş kiloyu vermek de çok zor gelmiştir. İşte şuan neden o 5 kilo verilmedi onu yazıyorum.Şunu yedim,bunu içtim,kamplara girdim ama yine de zayıflayamadım çünkü sen kendin için zayıflamıyorsun sen başkaları laf etti diye zayıflıyorsun.Kendine asıl kötülüğü bu şekilde yapıyorsun istemediğin şeyi yapıyorsun.Öncelikle kendin istiyor musun onu düşün sonra da okumaya devam et.Vucudunu tanı,hangi bölgenden rahatsızsın düşün.Hayallere kapılma hemen 5 günde 10 kilo verme hayali olmaz bir anda yemek düzenin değişmez her şey yavaş yavaş olur ama sen kendine baktıkça bu değişimi hissedersin en güzel yani da bu zaten. Spor şart mı ? yaparsan vücudun şekillenir,sıkılaşırsın ama her spor sonrası yemek yerseniz bu pek işe yaramaz çünkü denedim :((

Tüm egzersizleri yapmanıza gerek yok canınız koşmak istedi koşun illa 30 squat yapmam lazım değil her gün aynı egzersizde yapılmaz, üstüne koyarak yapılır ilk gün 10 squat iki gün sonra da 15 squat yapın,ne kadar spor yaparsam o kadar iyi diye bir şey yok. Siz yeter ki pes etmeyin sonuç muhteşem olacaktır. Yediklerinizi not edin gün içinde ne çok şey yediğinizin farkına varın sonra da oturup düşünün. Ay onun uçundan bi ısırık aldım onu yazmasam da olur demeyin yazınn!!!

Cildimiz kendi kendini 35 günde degiştirir,yediğimiz gıdalardan yeni hücre yapar.DEĞİŞMEK İÇİN 35 GÜN AYIRIN KENDİNİZE.

okur

Yazar: zeynep

Blog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.