Mobile Legends Bang Bang Hile Gibi Taktikler 2020

Mobile Legends Bang Bang Hile Gibi Taktikler 2020

Mobile Legends oyununu Appstore ya da PlayStore üzerinden ücretsiz indirip oyuna başlayabilirsiniz. Mobile Legends Bang Bang oyununa başlamadan evvel oyunda uygulayabileceğiniz önemli taktikleri paylaşalım.

Mobile Legends Bang Bang Hile Gibi Taktikler 2020

Mobile Legends Bang Bang Hile gibi Taktik ve Stratejiler

Mobile Legends oyunun en başlarında önereceğim taktik Raptor Machete alımak. CD ‘leri azaltmak için uygulaman gereken taktik de Magic Shoes almak. Mobile Legends oyununu oynarken benim deneyimlediğim taktikler ise;

1. Mobile Legends oyunundan düşmandan koruma taktiği olarak jungle yani çalıların arasında saklanmakdır. Jungle olduğunda minimap üzerinde görünmez olacaksın.

2. Ganking taktiğini de uygulayabilirsin. Ganking ise Mobile Legends oyununda düşmana karşı takımınla birlik olmak. Birlikten kuvvet doğar atasözünden de anlaşılacağı üzere bir işin üstesinden birlik içinde olup daha iyi neticeler alırsın. Mobile Legends oyununda düşmanı öldürme stratejisi olarak Ganking taktiğini uygularsan düşmanı öldürmenin ve yakalamanın daha kolay olduğunu göreceksin.

3. Düşmandan korunma taktiği olarak da pushing uygulayabilirsin.Pushing ise düşmanın kalesini itmek. Mobile Legends oyununda düşmanı kazanma taktiği olarak düşmanın kulesini yok etmelisin. Eğer takım üyelerin yeteri kadar pushing taktiğini uygulamazlar ise oyunda kaybedebilirsin. Bu yüzden düşmanı alt etmek için uygulaman gereken strateji düşman kulelerine ateş ederek ittirmek , yok etmektir.

Şayet pushing taktiği ile düşman kulesini yok edersen her takım üyesi 150 altın kazanmış da oluyor. Oyunda objectiveleri yerine getirmeni de tavsiye ederim. Objectiveleri tamamlamak oyunda sana ödüller kazandırabiliyor. Bonus altın gibi ödülleri kazanabilmek için uygulaman gereken strateji de objectiveleri başarı ile tamamlamak.

4. Mobile Legends oyununda güvenliğini sağlama taktiği olarak düşmana daima uzak mesafeden ateş etmelisin. Düşmandan korunma stratejisi olarak minimap üzerinden nerede olduklarına bakmalısın.Düşmandan korunma stratejisi olarak uzak mesafeni korumalısın düşmana saldırdıktakn sonra mesafeni açmalısın.

5. Düşmana saldırkran sonra mesafeni korumakla yetinmemelisin. Şayet düşman sana çok yaklaşırsa Tower ‘ ın içerisine saklanabilirsin. Tower içerisine saklanman sonrasında tower düşmana saldırı taktiğini uyguluyor olacak.Mobile legends oyunu süresince minimape bakarak düşmanın nerede olduğunu kontrol etmelisin.

6. Mobile Legends oyunu boyunca düşmanı alt etme stratejisi olarak minionsları ve jungle monsterları öldürmelisin. Düşman tarafından öldürülmeme stratejisi olarak sen düşmanı öldürmelisin.

7. Minionsları ve jungle monsterları öldürdükten sonra takımına katılarak ona Pushing de destek olmalısın.

Mobile Legends Bang Bang Hile Gibi Taktikler 2020

Mobile Legends Hile Gibi Karakter Hayabusa

Mobile Legends oyununda Hayabusa en iyi kahramanlardan biri oyunda iyi olmasını ise özgün saldırma taktiklerine borçlu. Hayabusa’nın oyunda uyguladığı taktik ise benim de yukarda anlatmış olduğum düşmana saldırıp görünmez olmak. Hayabusa düşmana saldırıp görünmez olma taktiği ile 170 puan kazanıyor. Hayabusa’nın taktiği sonrası düşman yavaşlayarak yere düşüyor. Düşmanın yere düşmesi ile Hayabusa’nın da enerjisi yenileniyor. Düşmana saldırıp görünmez olma taktiğini 4 defa kullanarak düşmanın %30 oranında zarar görmesini sağlıyor.Hayabusa kavgalarda kolayca yaralanabilir kolayca yaralanmasını önleme stratejisi olarak da kavga olurken düşmandan uzak mesafede tutmak olacak.

Mobile Legends Bang Bang ile detayları sizlere iletmişken oyunun indirme linkini https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobile.legends&hl=tr de bırakalım. Oyun ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz https://m.mobilelegends.com/ siteye göz atabilirsiniz.

Mobile Legends Bang Bang Hileli Apk ve Ücretsiz Versiyon var mı?

Mobile legends bang bang tamamen ücretsiz bir oyun. Hileli apk dosyaları mevcut fakat telefonunuza zarar vermemesi için kullanmamanızı tavsiye ediyorum.

İrem Surel
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hangisi Daha Zor?
Sonraki
İLK BLOG YA DA GÜNLÜK :)

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.