Memorist Dizi Yorumu

Memorist kore dizisi yorum

KONUSU

Başrol oyuncumuz dong-baek(yoo seung ho) bir dedektiftir kendisinin lisede başlayan bir hastalığı vardır. Dokunduğu insanların anılarını okuyabilmektedir.hastalığını gizlemez. han sun mi(lee se young) dahi bir dektiftir.iki dedektif,kim olduğu bilinmeyen gizemli bir seri katilin peşine düşerler.

!Spoıler! az da olsa

Başrol oyuncular baya iyiydi yani bu ikiliyi de baya beğeniyordum.Dizi de ful aksiyon ve gizem vardı kesinlikle polisiye,gizem sevenler izlemeli son bölümünde bile katilin kim olduğu açıklanmayacak diye korktum valla.Dong baek in yüzünde yara eksik olmadı o derece.ben zaten aksiyon seviyorum o yüzden bu diziyi hiç unutmam sanırım.han sun mi zekiydi bir çok şeyi anlayıp çözdü ama bazen gereksiz cesarette bulundu o yüzden bazı zamanlar kıza gıcık oldum.Dizide romantik sahne beklemeyin.  romantik olsun diye umarak başlamayın diziye gerçekten aksiyon,gizem seviyorsanız tercih edin bide başrol oyuncu için izlenebilir. dong-baek,adam bu diziye çok yakışmıştı karizmasıyla,kavga sahneleriyle tam olarak adam rolün içine girmişti  manyaklıkları çok iyiydi.tam olarak bir dedektifti kısacası..ben bu diziyo 2020 nin sonuna doğru izlemiştim.çok bilindik bir dizi değil  diye sizinle paylaştım çünkü iyi bir diziydi böyle altlarda kalan diziler bilinmiyor ve izlenmiyor  ama bu dizi gerçekten güzeldi. eminim benim gibi düşünenler vardır.çok bilinmedik demişim ama İMDB si 8,1 yani asla düşük değil sadece bizim önümüze çıkması biraz zor yani ilk yayınlandığında izlemek isterdim demek istedim.

 

spoılerkendisi hakikati bulmak için her şeyi yaptı adamı kaç kez tutukladılar hepsinde ellerinden kactı.bi yolunu buldu.

 

Bu üçlü arkadaşların diyalogları aşırı komikti

!SPOİLER!  Birbirlerine çok güvendiler sürekli bir birlerinin arkasını kovaladılar. Son bölüm de bir şey olmayacak diye çok korkmuştum.az da olsa senarist ucundan koklattı o her şeyin bittiği yan yana yürüdükleri kızın elini uzatıp  ‘benim düşüncelerimi ve hislerimi okumak ister misin?’ dediği yer çok iyiydi orda bir eridim o kadar aksiyonun içinde aşk biraz zor olurdu gerçekten ama son sahneye böyle koymaları mükemmeldi  yani bilmiyorum biraz istemiştim aslında mutluluklarını görelim felan diye ama azıcık görebildik.

Son olarak ta dong-baek in ağlayışları çok iyiydi öyle güzel ağlıyordu ki benim bile gözlerim doldu tekrar a basıp birkaç kere izledim o sahneyi.

 

 

SEVGİLİ dizi SEVENLER BİR YORUMUMUZUN DAHA SONUNA GELDİK UMARIM SEVMİŞTİRSİNİZ. BAŞKA BİR YAZIMIZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE SAĞLICAKLA KALIN:)

dizilozof
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Pita (Boşnak Böreği)♥️

Pita (Boşnak Böreği)♥️

Sonraki
1. Hafta

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.