Mavi kan

Mavi kan sürüngenlerde bulunur.       

Onların  kanında oksijeni taşıyan madde bakırdır. Bakırın oksitlenmesi ile kan mavi renk alır. 

 İnsanlarda oksijeni Demir taşır ve Kan demirin oksitlenmesi sonucu oluşan renk sayesinde kan kırmızıdır.

#Mavikan ve #reptilian teorisi 

David Icke’ın teorisine göre binlerce yıldır dünya politikasını, savaşları, ekonomik çalkantıları ve toplumsal kaosu Reptilianlar şekillendirmektedirler.

Peki dünyayı yöneten aileler Reptilianların kanını mı taşıyor? 

Icke’a göre ünlü Yahudi Rothshilde ve Rockefeller aileleri ve İngiliz kraliyet ailesi Reptilian ırkından geliyor. 

 Bazıları Reptilian hikayelerinin çok eskiye dayandığını, Sümer mitolojilerinde ve Mısır firavunlarında yer aldığını söylemektedir. Bunların yanında Çin, Hint ve Yunan mitolojilerinde de yarı insan yarı sürüngen tanrı figürlerine yer verilmiştir.

Peki o zaman Şahmaran gibi mitolojik canlılar ile insan birleşmesinden reptilian türemiş olabilir mi? Ya da uzaylılardan!! 

Bir kertenkele ile insanın kromozomlarının uyuşmadığı ve dolayısıyla üremenin gerçekleşmeyeceğini düşünürsek geriye mitolojik varlıklar be uzaylılar kalıyor 

David Icke’a göre Ejderha takımyıldızından gelen sürüngenimsi varlıklar dünyayı ele geçirme planlarını sinsice ilerletmektedirler.

Bu uzalılardan türeyen melez ırkların kökenlerinin Türkiye, Irak ve İran bölgelerinin kesiştikleri noktada, dağlarda ve yer altı oyuklarında olduğunu, oradan çoğalıp dünyayı kontrol altına aldıklarını  ” İDDİA “ediyor.    

Amaçlarının dünyaya hakim olmak olduğunu, bunu başarmak içinde insanlar arasında birbirleri yok edecek savaşlar ve salgınlar yaydığını, böylelikle insanlığın sonun geleceğini düşündüklerini söylüyorlar. 

okur

Yazar: MAHİ

Blog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.