Kore dizilerine bir şans ver 2

Bu seferki 5li listem ortaya karışık kıvamda okul gençlik dizileri tıp konulu , fantastik diziler ama her biri ayrı ayrı komik içinizi ısıtacak türden hadi bakalımm 

School 2017 imbd 8.5   

 Konusu, okul ortalamasında son sıralarda yer alan, dersleri kötü olmasına rağmen çizimleri muhteşem olan enerji dolu bir lise öğrencisidir Ra Eun Ho. En büyük hayali üniversitede okuyan ve aşık olduğu gençle aynı okula gitmektir. Ve bunun için en çokta çizimlerine güvenmektedir. Bir gün çizimleri onu olmaması gereken yere sürükler ve başına olmadık belalar açılır. Ve bu durum olayları başlatır.

True beauty Güncel imbd 8.0

Dizi, görünüşü konusunda kendine güveni olmayan ve kendini güzel göstermek için makyaj yapan Lim Joo-Kyung’un  hikâyesini konu almaktadır. Kalbinde derin bir yara ile yaşayan Lee Su-Ho ile karşılaşır. Sırlarını birbirleri ile paylaştıkça olgunlaşırlar. 

Kesinlikle 2.ci erkek sendromu yaşayıp senariste sayıp sayıştıracagınız bol kahkaha gizli cerezlik bir dizi.

Karakterleri:Mun Ka-Young dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Im Joo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Parlak bir kişiliğe sahiptir. Ancak, görünüşü konusunda aşağılık kompleksi vardır. Bu yüzden, diğer insanlardan, yüzünü saklamak için her zaman makyaj yapmaktadır.Cha Eun-Woo dizide bir lise öğrencisi olan Lee Su-Ho karakterini canlandırmaktadır. Saebom Lisesi’ne yeni transfer olmuştur. Görünüşü, iyi notları ve hatta harika basketbol yeteneği ile tepeden tırnağa mükemmel biri gibi görünmektedir. Herkesten gördüğü büyük ilgiye rağmen, Lee Su-Ho kimseyle ilgilenmez.

Eulachacha waikiki 1 ve 2 sezonimbd 8.9

Görüp görebileceginiz en deli uç nokta komedi  sitcom bu kadarda olmaz dedirten tahliksizlikler kesinlikle izleyin.Dizi 1 ve 2 sezon olarak 3 arkadaşın başından geçen hikayeleri anlatmakta 3 arkadaş bir misafir hane işletirken buda mı başına gelir insanin denecek komediler yaşamaktadır.

Cheese in the trap Imdb 7.8

Hong Seol (Kim Go Eun) sıradan bir üniversite öğrencisidir. Yoo Jung (Park Hee Jin) ise okulun en popüler öğrencisidir. İyi görünümlü ,zengin ve akıllı birisidir.Ancak Hong Seol, Yoo Jung’un göründüğünden çok daha iyi biri olduğunu düşünmektedir. İzlerken ikinci erkek sendromu yaşayacağınız , kaliteli bir okul dizisidir.

Emergency man and woman 2014 imbd 8.0

Başlarından flört etme, evlenme ve boşanma geçtikten sonra aşkın asıl anlamını anlayan bir çiftin hikayesi. Ölümle yaşam arasındaki savaşın olduğu acil servis yaşantısı üzerine kurulu olan dizi, lider ruhlu iki kişinin karakterlerinin daha safiyane bir şekilde gelişmesine yardımcı olacaktır. Hikaye, daha önceden parçalanmış olayların hastanede yeniden bir araya gelmesini ve bir kez daha gelişmesini ele almaktadır. Güvenilir ve gerçek bir romantik aşkın tıp dizisi konseptiyle kaynaşmasıyla oluşan bir dizi olmuştur.

Oh my ghost  2015imbd 8.5

Na Bong-Sun aşçı yardımcısıdır. Çekingen kişiliği ve öz-saygısının düşük olması yüzünden arkadaşı yoktur. Şaman ninesi sayesinde çocukluğundan beri hayaletlerle iletişim kurabilmektedir. Bir gün tavlama sanatında uzman hayalet Shin Soon-Ae tarafından ele geçirilir. Kang Sun-woo ise yakışıklı ve kendine güvenen baş şeftir. Na Bong-Sun’un ona karşı gizli duyguları vardır. Baş şef, kadınlar arasında ünlü olsa da eski kız arkadaşının acısını yeni yeni üstünden atmıştır. Bong-Sun’un ani değişimiyle onu fark etmeye başlar.

Fantastik bir komedi bir çok sahnede sesli kahkaha atıcağınız güzel bir yapım için saf bir aşkın ayrica deli bir ihanetin bulundugu güzel bir dizi.

Sevgiyle kalın güzel kalın iyi seyirler.

Her birini keyifle seyrettim 🙂

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.