Kırmızı Oda Dizisi Konusu ve Oyuncuları – Yeni Psikoloji Dizisi Geliyor

Kırmızı Oda Dizi Konusu ve Oyuncuları binnur kaya

Kırmızı Oda Dizisi Konusu

Acun Ilıcalı’nın resmi olarak açıkladığı yeni TV8 dizisi “Kırmızı Oda” çok ses getirecek gibi duruyor. Kırmızı Oda dizisi 2020-2021 sezonunda Eylül ayında seyirciyle buluşacak. Dizi bir ruh doktorunun seanslarını konu alacak ve her hafta farklı oyuncularla farklı hayatlar izleyeceğiz.

Kırmızı Oda Dizi Konusu ve Oyuncuları

Bu dizi size ilk bakışta bir yerden tanıdık gelebilir. Çünkü bu dizi 2008 yılında yayınlanan ve 3 sezon devam eden “In Treatment” dizisinden bir uyarlama gibi duruyor. Hatta dizinin ismi bile In Treatment dizisinden esinlenilmiş gibi duruyor. OGM Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi eğer iyi bir şekilde hayata geçirilirse çok ses getirecek.

Kırmızı Oda Dizi Konusu ve Oyuncuları binnur kaya

Acun Ilıcalı’nın bu işe kolay kolay girmeyeceğini düşündüğümüzde ve Binnur Kaya‘nın efsane oyunculuğuyla bu dizi alır yürür gibi geliyor.

Kırmızı Oda Dizisi Oyuncuları

Şu an kesinleşen dizi oyuncuları Binnur Kaya ve Songül Öden olarak gözüküyor. Her hafta değişen oyuncularla ekip daha da genişleyecek. Farklı hayatlar, farklı olaylar ve birbirinden farklı psikolojik ilişkiler izleyeceğiz.

Kırmızı Oda Dizi Konusu ve Oyuncuları binnur kaya

Kırmızı Oda Dizisinin Uyarlandığı Dizi: In Treatment

Nasıl ki house md izleyerek doktor olmak isteyenler varsa, in treatment izleyerek de psikiyatrist olmak isteyenler bir hayli fazla. House izledikten sonra doktor olmak isteyenler çokça hayal kırıklığına uğrasa da in treatment izleyenler ve gaza gelenler için psikiyatrist olma hedefi hiç da uzak değil. kısaca hayal kırıklığına uğramayacaksınız. bu dizinin bölümleri amerikada bir üniversitede derse konu oluyor ve analiz ediliyor. bakalım bizim uyarlama dizi de in treatment gibi olabilecek mi? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

In Treatment dizisi link: https://www.hbo.com/in-treatment

In Treatment dizisi türkçe: http://www.beyazperde.com/diziler/dizi-3518/

Yürüyen Johnnie
Serçeciler okumasın.
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Yaşıyoruz Bu Hayatı(!)

Yaşıyoruz Bu Hayatı(!)

Sonraki
15 T E M M U Z 🇹🇷

15 T E M M U Z 🇹🇷

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.