İstanbul Bilişim Ürünü Göndermeyince Emniyet Yetkilisi Yöneticiyi Tehdit Etmiş

İstanbul Bilişim Ürünü Göndermeyince Emniyet Yetkilisi Yöneticiyi Tehdit Etmiş

İstanbul Bilişim güvenilir mi, dolandırıcı mı, parayı tutuyorlar mı derken yeni bir olay SDN kurucusu Hakkı Alkan sayesinde patlak verdi. İstanbul Bilişim üzerinden alışveriş yapan emniyet yetkilisi ürün gelmeyince elindeki kozu kullanmış ve yöneticin evinin adresini, telefon numaralarını, çocuklarını vs. tüm kişisel bilgilerini öğrenmiş.

İstanbul Bilişim Ürünü Göndermeyince Emniyet Yetkilisi Yöneticiyi Tehdit Etmiş

Alınan ürünü göndermemesiyle meşhur bildiğiniz gibi İstanbul Bilişim. Bu durumu birçok nedene de bağlıyorlar. Ürünü aldığımız firmada sıkıntı oldu, gümrükte sıkıntı oldu gibi cümleler duymuştuk Hakkın Alkan’ın kaldırdığı videoda. E peki bu kadar mağdur bu kadar şikayet olmasına rağmen bu firma nasıl hala ticari faaliyetine devam ediyor?

Açıldığı söylenilen bir soruşturma da bulunmuyormuş. Sadece bireysel davalar devam ediyormuş Hakkı Alkan’ın verdiği bilgiye göre.

Bu Sefer Mağdur İstanbul Bilişim mi?

İstanbul Bilişim Ürünü Göndermeyince Emniyet Yetkilisi Yöneticiyi Tehdit Etmiş

Bu senaryoda iki yol olabilir. Birincisi, Hakkı Alkan video çektikten sonra artan şikayetler ve markanın daha çok göze batması İstanbul Bilişim’in rahatını bozdu ve videoyu bir şekilde kaldırmak istedi.

İkincisi ise İstanbul Bilişim bu sefer sert kayaya çarptı ve tehdit gözünü korkuttu. Göz önünde olmamak için de şirket yöneticisini gizlemek istediler. Emniyet yetkilisinin görevi kötüye kullanmasını zaten kimse savunamaz konuyu oraya çekmeyin. O ayrı bi olay.

O zaman akıllarda tek soru: Emniyet yetkilisini Hakkı Alkan’a şikayet etmek nasıl açıklanabilir? Hakkı Alkan Emniyet Müdürü mü? Emniyet yetkilisinin tehdit ettiğini herhangi bir resmi merciye bildirdiniz mi? Bunun kanıtını sunabiliyor musunuz sayın İstanbul Bilişim?

Buyurun Hakkı Bey’in videosunu izleyin siz karar verin duruma. Kim kimi kandırıyor anlamak mümkün değil.

yazar

Yazar: cringefest

Blog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

7 yorum

Yorum Yazın
  1. gururlu insan lazım bize erkeğin karı kılıklı olanı değil göt oğlanları çoluklarına çocuklarına ekmek götürüyorum derler bide sorsan amına koyduklarım

  2. hala aynı fikirdemisiniz bu kadar insan dolandırılmış Pandemiyi bahane etmişler satarken kolay iade veriken yok çift vermişler yok bilmenne şerefiszler.

  3. istanbul bilişim tam bir dolandırıcı ürün sipariş verdim 1 ay sonra gönderdi üstelik faklı bir ürün allah belasını versin sakın almayın

  4. ben oranın eski çalışanıyım 4 ay çalıştım şirket fetöcü zamanında trtyi dolandırdılar yazın google görürsünüz istanbul bilişim trt dolandırıcılığı diye patronun ismi özgürdü bir sürü sahte şirketler falan hepsi fetöcü müdürlerine kadar. araştırılmalı

  5. Simdiye kadar hiç bir zaman fiyat-ürün arastirmalarimda olmayan bir firmaydi..ne biliyim bana hiç sıcak gelmemişti ilk günden beri..iç sesim haklı çıktı bir kez daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.