Atatürk'e Küfür Eden Çocuk

Atatürk’e Küfür Eden Çocuk ve Arkasında Yatan Sebepler

Gün geçmiyor ki ülkemizde bu tarz hadsizlikler yaşanmasın. Evet, başlıktan da anlayacağınız üzere kendisinin 6.sınıfta olması dışında pek bir şey bilinmeyen ve Atatürk’e küfür eden çocuk olarak hayatı boyunca anılacak kardeşimize.

Kendisi diyor ki “eğer ben tutuklanırsam Atatürk’e küfür ettiğim için, bu ülkede adalet yok demektir.” İnsanlar Cumhurbaşkanına, şehite, Allah’a küfür ediyor diye kendisinin de onlara karşılık Atatürk’e küfür edebileceğini düşünmüş.

Buyurun 5816 sayılı Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında Kanun ile yargılanacak çocuğa.

Bu olay bir kez daha gösteriyor ki anne-baba olmanın artık belirli prosedürlere ihtiyacı olduğudur. Seks yapabilen her insan ebeveyn olmamalı. Tabii ki herkesin özgür iradesi fakat bu sürece girmiş ebeveynlere psikolojik destek ve eğitim sunulmalı. Yumurtlar gibi yapılanların sonucunu maalesef görüyoruz.

Herkes okuyabilir kendini geliştirebilir, çok iyi bir doktor, başarılı bir avukat, parlak bir mühendis olabilir bu sonradan kazanılmış ünvan ve özelliklerdir. Fakat herkes iyi bir anne-baba olamaz.

Sen kim oluyorsun lan sığır, canlıların üreme hakkını elinden alıyorsun diyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gerek nokta ben elinden alınsın demiyorum, destek vermemiz gerek ki neslimiz kayıp gitmesin ellerimizden.

Nietzsche’den bir alıntı yapayım sizlere:

Gençsin ve çocuk ve evlilik istersin. Ama sana sorarım: sen çocuk istemeye yeterli bir kişi misin? Sen yenen misin, kendine boyun eğdiren misin, duygularına buyruk veren misin, erdemlerin üstüne egemen misin? Böyle sorarım sana…

Bunun üstüne siz de şöyle diyebilirsiniz:

Gerçek anlamda sizin diye bildiğiniz çocuklar sizin değildir, onlar hayatı özleyen doğanın çocuklarıdır. Onlara sevginizi verebilirsiniz ama düşüncelerinizi asla.

E sizinkinde de doğruluk payı var.

Çocuğun yetiştirildiği ortamın önemini de atlamamak gerek. Kısaca bir sürü faktör var ve birçoğuna müdahale edemeyeceğiz gibi gözüküyor.

Atatürk'e Küfür Eden Çocuk

Fakat çocuk çocuk deyip bu arkadaşımızı masumlaştırmamalıyız. Biz de çocuktuk zamanında ama Atatürk dendiğinde akan sular dururdu hep. Bu ülkenin kurucusuna, kim olursa olsun, en ufak bir hakaret edemez hiç kimse. Bu hiç ama hiç kimsenin haddine değildir.

Keşke bu yolla öğrenmeseydi bu kardeşimiz bu gerçeği. Şimdiden kendisine geçmiş olsun, umarım ileride bu şekilde damgalanmaz. Yolun açık olsun Atatürk’e küfreden çocuk.

yazar

Yazar: cringefest

Blog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

24 Yorum

 1. Senin……. Boş ver, Atatürk niyee küfür sana geçecek geçsin hemde 1 saniye olmadan hemen geçsin çabuk

  Bu çocuğa söyleyin Atatürkün ne yaptığı belli değil ya Atatürk olmasaydı anasını babası değilde ingilizin ermeninin biri sikmiş olacaktı.
  《Neden??》

 2. MEHMET İPEKSAÇ .!!!!
  Bu soruyu soran kanı bozuk it soyu
  Atatürke saldırmak tüm Türk milletine saldırmaktır. arabın çölüne ihtiyac duyuyorsan git ananıda al git. kendi dilini bırakıp ingiliz dilini konuşan. deve sidiği içip şifa dileyen. millet olma derdi olmayan. biri birini boğup katl eden .kesen biçen bir millet müslüman da değil. senin özendiğin o kültür ingilizle bir olup osmanlıyı kuşatan değilmidir. atatürkün soyuda bellidir. kim olduğuda . kendini miletine feda ettiğide bellidir. koruma kanunuda senin gibi işgalci güçlerin beslediği cemaat ve terör örgütlerinin saldırılarına karşıdır. . tutuklauın bu alçakları . yeter bee

 3. bu paçaavra kendini gazete sanıyor

  bu yayını yapan paçavra
  kripto müslüman tuzak bahneler üreterek bir milletin bir olma, güç olma değerlerine saldırma , kargaşa yaratma peşindesin şikayet ediyoruz ve protesto ediyoruz. Asıl amacınız işgalcı güce hizmettir. s… lannnn şerefsiz alçak ve kanı bozuklaaaaarrr… yeter lennnn yeteerrrrrr

 4. Atatürk olmasaydı diyenlere soruyorum Atatürk ün sülalesi bellimi ki.Allaha peygambere küfür edilmesine dini diyor öbürü Türkiye’yi kurmuş neyi kurmuş bu ülkede inkılap adına 500 bin kişi asılmış.Arabistana gidin yok döl israfı diyen enbesiller döl israfı arıyorsanız chpkk daki yeterince döl israfı var bu ülkede gerçekler insanlara acı gelir ama Atatürk bu ülkedeki en büyük tarihi yalandır.Malesef onu savunanlar ilkokul kitaplarından öğrendikleri tarihle konuşuyorlar.

 5. Artık bu ülkede kimse yalancı bir lidere inanmıyor birileri Turklukle alakası olmayan aslen Yahudi asıllı birisini israrala Ata diye 80 senedir bu millete yutturmaya çalışıyor.Artik herkes biliyor ki kurtuluş savaşındaki birçok şey gibi dedesi sülalesi belli olmayan bu adamda yalan madem bu adam ata niye kanunla korunuyor ki.Artik bu yalanlardan bıktık Mustafa Kemal tarihin en büyük yalanı.

 6. Yorumcu arkadaşlar.hepiniz yanlışsınız.Konu çocuğa öğretilenler.Neden bukadar kinli.Eğitim.çocukta kabahat yok.ebeyinleri.
  işlemiş beynine.ilk önce bu zihniyeti aşılyanlardan başlamalı.bukadar nefret söylemi.beynine işlenmiş.Onu alıp Anıtkabire götürüp her santimini gezdirip anlatmak ve öğretmek,zaten karış,karış gezdirdikten sonra mozeleyi son ziyaret edince,küfür etmenin,dolduruşa getirilip kin beslemenin dayanılmaz acısını orada hissedecek.Obeyni rehabite etmek bence en dogru tedavi şekli olacaktır.Tabi ebeveyinleri de.

 7. Onların yapmasını M.K.Atatürk engellemiş ama O’ndan sonra gelenler sayesinde bu çocuk zihniyetindekilerin topunun yedi cedlerini Arabistanlı Lawrence,lara becertip becertip durmuşlar maalesef!!!

 8. hakaret edilemez kimseye de bu kadar da tapmayın bu ülkede Allaha Peygambere sövülüyor da sesiniz çıkmıyor akan sular dururmuş niye Allah mı bu haşa abartmayın bu kadar sevin tapınmayın

 9. Bu çocuk ne yapsan adam olmaz. Büyük ihtimalle gelen Tuna ağabey bunu sağlam bir dövmüştür. Ama bu dayak yedikçe kinlenecek sonra da bir düşman haline gelecek. Anasının babasının da yapacağı bir şey yok.

 10. Oruspu cocuğu madem hapisten korkmuyon neden dışlandım diye duygu sömürüsü yapıyon sen deil sizin köpeklini yaptınız adam gelsin atatürkün adı bu topraklardan silinmez. Sayın admin mesjımı bu yavşağa gösterme imkanın varsa gösterebilirsen swvinirim ayrıca aq mun kibirli veledi bi kurşunluk canı var boş konuşmasın