İlk İş Günüm

  1. Evet sonunda bende bir işe başlıyorum,ama korkularım ve heyecanlarım var.Birde çocuklarım var.Nasıl başa çıkarım ne yaparım zaman gösterecek. Hep birlikte buradan, sizde benimle birlikte  deneyimlemiş olacağız. Ben hergün burada yazacağım. Bu pazartesi günü yani 15.02.2021’de kısmetse ilk iş günüm. Buradan size gün gün yazacağım. Evdeki durumumu, keza işteki günümü, zorluklarımı, kolaylıklarını yazacağım. Sizinde görüşlerinizi sorularınızı çok merak ediyorum. Hergün bana yazın. Bende sizin yazdıklarınızdan ilham alırım dimi ama.
  2. Evet gelelim evdeki duruma çocuklarımı nasıl bir yolculuk bekliyor, yada sorumluluk bekliyor. Yani sonuçta anneleri bütün gün evde yok .Onlara bakacak kimsede yok.Kendileri herşeyi idare edecekler ve bu sorumlulukla büyücekler düşünün, hem artı hemde eksi yönleri olacak …….
  3. Sistemi kurmak çok önemli bu yolda.Sistemli vede düzenli olursam hem ev hem de iş hayatı boyunca kolaylıklar benimle olur.Ilk olarak kendime bir tablo çıkarmalıyım. Bu tabloda Yatış, kalkış ,Hazırlanma, beslenme gibi çocuklarla vakit oyun vb…
  4. Bu sistemi oturtmak tabi biraz zaman ,sabır işi gerektiriyor. 
  5. Tabi pandemide ki sürecimiz belliydi ev,ev,yemek hareketsiz bir yaşam. Çok bunaltıcı günler ve insan  dahada çok stres oluyor. 
  6. Düşünseniz ya çocuklar okula gidip sosyalleşmiyorlar.Gerçekten çok vahim bir durum.Cok acınası. Neyse bu günler bir gün geride kalıcak olması temennimiz.Huzur ,Sağlık, Sevgi ,yakanızı hiç bırakmasın hep alacaklı olun.😇🤍🤍
yasemin-caglan
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Papatya Çayı
Sonraki
fransız ihtilali

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.