Hikaye: Mırıl Mırıl Mırıl

Hikaye: Mırıl Mırıl Mırıl

 

Senden çok sıkılıyorum Ömer, hele bana öyle öğrencinmişim gibi davranmaların yok mu? Ben senin öğrencin değilim be canım, karının karın! Üstelik koskoca doktorum, olabilir senin gibi baş hekim olamadım ama bu da benim tercihim. Oysa sen bunu hiç anlamadın, hep beni daha fazlası için zorladın. Evet başlarda iyiydi. Senin bu tuttuğunu koparan tavrın beni sana daha da bağlıyordu. Aşkıma aşk katıyordu ama artık büyüdük Ömercim!Ayfeeeer! Hadi gülüm gelmiyor musun yanıma?Gelmiyorum Ömer, gelmiyorum! Biraz uzaklaş, az öteye git! Neden sürekli dibimdesin yahu, koca doktorsun! Git makale oku, baterini çal, beni bi rahat bırak! Yanına gelip hep senin teşhislerini dinlemek istemiyorum!Ayfeeer kahvemizi ne zaman içeceğiz? Hadi ama!Motorum ya ben! Kahvemizi de kalk sen yap be adam.İşim bitmedi daha Ömercim, bitince yapıp geleceğim.Yanına değil çok uzaklarına gitmek istiyorum be Kocam. Gitsem uzaklara o içimdeki çok eskiden kalan kıpırtıyı yakalar mıyım dersin doktor? Onu yakalamanın bir yolu var mı? İyileşecek miyim doktor? Ah Ömer beni iyileştirebilecek misin, tüm hastalarında yaratmaya çalıştığın mucizeden bana da verebilecek misin? Aşkımı geri verebilecek misin, merak ediyorum!Ayfer! Hadi be yavrum amma kaldın mutfakta, alt tarafı bi kahve istedim, gelemedin yanıma bir türlü!Geldim geldim! Al kahveni buyur! Ben ne diyorum, sen ne diyorsun Ömer! Ben sana aşkımı kaybettim diyorum, sen kahve, ben seni artık eskisi kadar sevmiyorum diyorum sen kahve! OfffHe! Ne dedin Ayfer duyamadım…Sen beni hiç duyma zaten Ömer! Bir şey demedim canım.Kız Ayfer hazır çocuklar yokken hadi gel yatağımıza gidelim, değerlendirelim şu zamanı, sevişelim şöyle en tatlısından!En tatlısından? En hızlısından demek istemiş olmayasın Ömer? Zira son yıllarda bulduğumuz fırsatlar da tatlısından değil hızlısından hatta en hızlısından seviştik.

Ayfer, biliyor musun, senin bu suratsızlığından çok sıkıldım. Eskiden ne tatlıydın, şen şakrak, güleç, eğlenceli, ne oldu sana be kuzum! Kendi muayenehaneni açtığından beri bir değiştin sen! Havalara mı girdin yoksa?

Eskiden yanımdan hiç ayrılmak istemezdin, kahvemizi içerken sohbet edelim isterdin, şimdiyse yüzüme bakmıyor gibisin.

Sevişelim diyorum, ağırdan alıyorsun, yatağa gidiyorum, gelmiyorsun, sonra da aaa aaa beni mi çağırdın duymadın diyorsun.

Benim güzel karıma ne oldu be Ayfer? Ne yapmam gerek eskisi gibi olman için, o gülen gözlerini özledim, o güzel kokunu içime çekmeyi özledim. Yabancılaştık mı biz birbirimize? Hiç istemiyorum öyle olmasını, sana sesimi duyuramıyorum sanki. Özlüyorum seni be kızım!

ZENDALA MANIA
Kendimi seviyorum, böyle başladım çünkü bunu geç farkettim... 25 senedir durmadan çalışıyorum, çok şükür hep sevdiğim şirketler de çalıştım. Artık emekliliğine gün sayan bir beyaz yakayım desemde gün değil yıl sayıyorum... genç sayılırım. Hayattan zevk almayı istiyorum, ailemi çok seviyorum. Yazmayı, okumayı ve paylaşmayı seviyorum...2020 de ki hayalim aktif bir yazma blogu açmak ve yazdıklarımı burada toplamaktı. Yeşim Cimcöz’ün Sanalyazı atölyesine bayılıyorum. Yazmak isteyen herkese tavsiye ediyorum...çok seveceğim yazılarım olması dileğiyle...
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Ne Yapsam Boş
Sonraki
İnsanlık Hakkında -1-
İnsanlık Hakkında -1-

İnsanlık Hakkında -1-

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.