Herbalife kilo alıp verme

Merhaba arkadaşlar hepiniz için burdayım zayıflamak mı istiyosunuz, kilomu almak istiyosunuz,midenizde sıkıntı mı var hepsi için burdayım.

Sağlığınız düzeltmek için buradayım.gercekten de çok güzel bir vitamin ilacıdır kullandıktan sonra hepiniz anlayacaksiniz ki ne olduğunu ama önce bir adım atmanız lazım.

 

Hayal Ettiğin Vücuda Bizimle Ulaşabilirsin.

Öğün yerine geçen shake tüketme sıklığınız, sizi farklı hedeflere götürür.

Herbalife, New York Borsası’ndaki şirketlerden biri. 1980 yılında Mark R. Hughes tarafından kuruldu. Şu an 93 ülkede faaliyet gösteriyor. Gıda takviyelerinin yanında sporcu beslenme ürünleri ve dış beslenme bulunmakta.

Kısaca, herbalife nedir?  Ürünleri nelerdir?  Herbalife ürünleri ne işe yarar? Kilolarınızı nasıl kontrol edeceksiniz?

En büyük hazinemiz düşünce gücümüzdür. Etkin bir şekilde bu hazineyi kullandığımızda başaramayacağımız zorluk yoktur. Düşünce gücünün harekete geçmesi için bir sebep olmalı. Güçlü bir sebebiniz varsa, beyniniz sizin için harekete geçecektir. Beynin tek yakıtı sebeplerdir.  Bir şey yapmak istiyorsanız beyin otomatikman bunun sebebini sorgular, eğer kuvvetli bir cevap alırsa sizi harekete geçirecektir. Eğer belirsiz ve önemsiz bir cevap alırsa sizin için hiçbir şey yapmayacaktır.

Bir örnek verecek olursak; farz edelim ki, sizi 110 kilo ağırlığın da,  1,65cm boyunda, göbek çevresi 120 cm 25 yaşında genç bir bayansızınız. Kilodan dolayı yürümekten güçlük çekiyor, göbek ten dolayı rahat eğilip kalkamıyorsunuz. Enerjiniz tükenmiş, sürekli yemek yemek isteyen, aynalara bakmayan, evde tartı aletine tahammülü kalmayan, sosyal etkiliklerden hoşlanmamaya başlayan bir hal aldınız.

 

Toprakholding
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Dijital okuryazarlık- 5. Hafta(etkili iletişim stratejileri)

Dijital okuryazarlık- 5. Hafta(etkili iletişim stratejileri)

Sonraki
Torbalı belediye başkanı

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.